FIV in Ungaria 175

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Goofyta,
Gonal F , in Londra si in Szeged a fost tot timpul dimineata, in schimb PK a zis clar ca Gonalul numai seara,am fost foarte happy a oricum mergi la culcare asa ca e bine si comod
Clexane am folosit odata si a fost tot dimineata. Dar vad ca multe fete acasa folosesc seara.

Maxia , tu cum esti??
Eu sunt bine multumesc,mai greturi, respiratie cam la ratie , dar facem fata cu brio , azi avem 10 saptamani si 6 zile, chiar ieri am fost sa mi cumpar inca o pereche de maternity blugi ca sa fiu mai comoda!

Dragoste777, ce mai faci long time do not see you!!
O zi buna sa avem si salutari la toate fetele.

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dragoste777 spune:

eu cu bebei mei, program non stop, dar mia fost dor de forum deaceea am revenit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eni0301 spune:

Buna seara fete dragi
Imi...vroiam sa-ti spun sa nu te grabesti sa-ti cumperi clexane,eu zilele astea am umblat de nebuna....eu trebuie sa iau de 0,8...si nu se gaseste ,pentru ca sunt in negocieri,e posibil sa nu mai fie de gasit pe piata romaneasca,sau sa se ieftineasca,asta mi-a zis cineva care stie din sursa sigura
in mai vor stii care va fi soarta clexanului....
vape toate...o seara frumoasa


19+David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice1983 spune:

Ioana din pacate nu stiu ungureste, era bine in situatia asta daca as fi stiut. O sa ii scriu in engleza si acum sper sa ne intelegem pana la urma. Tu cum mai esti? Ti-ai repetat beta? Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana12345 spune:

Buna fetele,
Alice, eu m-am descurcat foarte bine cu engleza, adevarat ca asistentele de acolo nu cunosc limba, vorbesti cu ele de te dor mainile, dar nu e imposibil....:)))
Am refacut ieri beta, ziua 17, valoare 930 mUI/ml, astept cu interes saptamana viitoare cand ma duc la prima ecografie.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ioana deja la beta asa mare trebuie sa se vada ...dupa beta 1000 se vede sacul gestational...

asteptam vesti bune...

WE placut fetelor la toate...

eni cum te simti ? daniella actualizeaza-ti semnatura la saptamani cu esti ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Goofytza spune:

Fetele de la Budapesta....ecografiile,punctia,ICSI,ET se achita fiecare in parte cand iesi de la dr sau la final se trage o linie si atunci trebuie platit totul? Se poate si cash forinti dar si cu cardul,asa-i?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice1983 spune:

Ioana super, sa ai grija de tine! Daca nu te deranjeaza sa imi raspunzi, as vrea sa stiu ce probleme ai avut tu de ai recurs la FIV? E prima incercare cea de acum? Ce impresie tia lasat medicul? Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Goofyta, eu la Buda am platit la sfarsit si a inclus monitorizare, ... Icsi, ET,si a tras linie .
Plata nu stiu daca de obicei se face inainte sau dupa ET, pe mine ma chemat sa achit inainte de ET .

Olimp azi am intrat in exact 11 saptam . Multam ca mi ai amintit de semnatura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella inca o saptamana -doua si scapi de primul trimestru si de emotiile mari.... ...cum te simti te mai tin greturile ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput