FIV cu Dr. Dragos Albu 77

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Ella multumesc tare mult pt sustinere....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Crystyne sau ai prefera sa zic, vino mai tarziu astfel incat sa stam mai mult timp impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicNic spune:


Neatza fete dragi
Sper ca ati avut un weekend frumos si linistit
Pety ceva vesti?
Crystyne eu voi incerca sa ajung dim devreme, poate asa nu mai stau pana la 9 la cabinet.
Cumintzica nu cred ca e o problema, ca fiind asa micut intr-adevar, ce sa masori????????? Si prietenele mele au avut asa, ba bebel mai micut, ba saculet mai micut, dar a fost bine bine si au recuperat in timp. Sa ai grija de tine si de , si o sa fie bine bine
toate fetele si Multumim tuturor pentru sustinere
Sa aveti o zi super frumoasa si o saptamana plina numai de lucruri bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

neata fete albe....vin si astazi cu vesti bune,raportez:
4 embrioni grad 1
4 embrioni grad 1,5
1 embrion grad 2
mergem la blastocist si joi avem et
crystyne,ella,nicnic,qiao si restul fetelor si va tin pumnii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monik33 spune:

Felicitari pety1981!!!!!! Super bine!!
Bafta la restul fetelor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicNic spune:

Super Pety, bravo
Cumintzica, Crystyne, Pety voi aveti/ati avut dureri inainte de ultima monitorizare? Ceva stari de greata?
Eu am inceput sa am un pic de dureri de burta,/mijloc si ceva stari de greatza de azi dimineata. De obicei cand ma aproprii de ovulatie le am, dar nu persista asa toata ziua.
Avand in vedere si stimularea, cred ca e normal. Oricum o sa vad maine. Macar sa fie bine daca tot au aparut
toate fetele si multumim de sustinere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas82 spune:

Felicitari Pety!!!

Iti tinem pumnii pentru ET.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

nicnic...eu aveam o jena la ovare,adica nu ma simteam chiar ok insa cred ca asa trebuie sa fie...la cata hormonizare suntem supuse cred ca e si normal doa ca acum e si cum reactioneaza fiecare organism.eu de exemplu acum sunt cu dureri de ovare si sani .daca ma alearga unul sa ma violeze sigur ma prinde ca nu pot sa fac un pas mai tare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

pety, bravo, este f f bine …deci astepti pana in ziua 5…mie dr mi-a facut propunerea asta cand m-am dus deja pe ET in ziua 3 si am simtit ca nu mai pot avea rabdare inca 2 zile (dar nici nu am avut productia ta).

nicnic, eu nu am avut deloc dureri sau greata nici in timpul stimularii si nici dupa; doar in ziua in care ar fi trebuit sa-mi vina menstra, am avut crampe ff puternice (nu puteam sta decat culcata, am si vomat…), crampele au continuat, dar cu intensitate f mica doar pana in ziua beta si apoi…gata, nimic!
nici acum nu am alte simptome, decat sanii f tari si putin durerosi.
probabil sunt eu mai norocoasa din punctul asta de vedere
nicnic, noi suntem optimisti ca recuperam, asa suntem noi mai subdezvoltati (si eu teoretic sunt subponderala)

crystyne,tu cand urmezi?

toate fetele d'albe

Mergi la inceput