Juniori de Iulie-August 2004 * (113)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Carmenyap si fie-mea e mare bucatareasa, invat si eu ce sa fac:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata neata
Alice asa e mai, vezi?
am o durere aiurita de cap, m-am drogat, acu ma apuc de treaba.

deci sa aveti o zi minunata!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Neatza si o zi buna si de la mine!

Eu am jumatate de gura dubla, fac niste alergii rebele si foarte urate :( Parca mi-am pus silicon dar doar pe partea stanga...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Roxana, Roberta, sanatate si sa treaca repede.

Teoretic si noi recuperam. Practic nu, pen' ca e ziua Oanei si i-am spus invatatoarei ca noi mergem la petrecere, n-avem timp de scoala
Oricum, numai 5 invitate sunt de la gradi, restul sunt de la scoala asa ca sunt curioasa cata lume o sa vina.

Ieri l-am pus pe John sa sape ca sa pun seminte de plante aromatice Mi-am plantat deja cimbru, busuioc, menta, rozmarin, chivas si levantica, am niste tufe super frumoase de leustean dar am si seminte de patrunjel, marar, cimbru si busuioc asa ca trebe sa le plantez azi....

Sa avem o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

Doamnee, cat am mai pus si io intreabrea asta =)) reclamatii de la fii`mea? no, remarca de genu` "e foarte destept dar la matematica scrie cam uratel"=))

Citat:
citat din mesajul lui roberta04


Carmen, ceva reclamatii in privinta feciorului meu?


poze
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243" target="_blank">Povestea nasterii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Cristal, sa ai recolta buna la plante aromatice! si petrecere frumoasa sambata!
Robi, sanatate!

sa va mai zic de la scoala? Patrick sta cu o don'soara de care ii place (alta, nu "Bri" ). si azi avura lucru manual. si s-au tuns (reciproc). sa pastreze suvitele suvenir. si al meu suparat foc ca a risipi parul Mariei si el cum mai tine suvita acum?? durerea pamantului. si si-a tuns si sprancenele. mama zice ca nu se vede tare
da' e fericit ca a luat un FB la geometrie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

te-ai scos, eu zic sa cumperi o cutiutza sa pastrezi parul, sau mai multe ca cine stie cate o sa mai pastrezi. romantic baiat Patrick :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da ma, nu m-a dus capu' la asta. (io crez ca mandra fuse cu ideea. oare is soacra??? (la cap, nu "de facto" ))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Vezi ca ai si fata, si pare genul cu initiativa, inainte sa infierezi nora gandeste-te ca o sa fi si pe partea cealalta a baricadei:)))

Mergi la inceput