Abdomen Extraplat (60)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Alice - cum merge sarcina? :)

Eu raportez ca in sfarsit am inceput sa fac putin sport - nu mult, 1/2 dati pe saptamana. Dar mult mai bine decat deloc. De obicei 45 min de cardio + 15 minute diverse exercitii cu greutati pt. musculatura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

Merci de intrebare, Ioachim. Merge bine, sunt incantata ca o s-avem o fetita. Altfel, ma cam lupt sa nu iau prea multe kilograme ca stiu ca-i multa munca apoi ca sa-mi fac abdomenul extraplat. : )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Ce frumos! Fetita!

Cand apare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

La sfarsitul lui iulie, o sa am o leoaica. :)

M-am tot gandit sa va intreb daca voi faceti exercitii pentru fata. Eu cred ca fac mult bine decat cremele daca sunt facute cu consecventa. Ma intrebam daca aveti niste recomandari de exercitii bune pe care le-ati incercat. In ultimele zile tot analizez colegele la lucru, cateva dintre ele au o piele destul de lasata, mai ales pe gat, si sunt destul de tinere. Ma cam sperie, sincer. Ma gandeam ca daca adaug ceva sport la fata, pe langa creme, poate nu ajung acolo asa de repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Alice - ca mine! Tot la sfarsitul lui iulie

V-ati hotarat asupra unui nume?

Buna idee cu exercitiile pt. fata. Si pe mine ma intereseaza daca stiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice12 spune:

Ne-am hotarat pentru primul nume, va fi Madison. Al doilea inca nu-l stim, am vrea un nume romanesc care sa-i aminteasca de radacini si sa se potriveasca cu Madison.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Pentru fata am postat eu niste link-uri mai devreme, in celalalt capitol. Facial yoga.

Ma doare spatele si nu stiu exact de la ce: de la pozitia de somn, de la statul pe scaun la birou, de la Pilates executat prea cu sarg... Ma doare rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Imi place Madison :) Da, si combinatia cu nume romanesc va fi super.

Carolinah - daca a aparut brusc, eu zic ca poate fi de la pilates, daca te-ai fortat rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Sa ma laud: am facut si azi sport - cardio doar, 250 calorii!

Daca tot n-am mai putut sa dorm de la 6 dimineata macar m-am dus la sala.

Menu azi - daca nu rad tot, avand in vedere ca mi-e somn.
MD: Banana
P: sushi mult!!
Gustari: Portocala, caise confiate, cativa crackers.
C: salata cu diverse, inclusiv cu cranberries pe care le iubesc - cum se numesc in romaneste? Si o portie buna de quinoa cu vegetale. Iubesc si quinoa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Si mie-mi place Madison! Dar nu stiu cu ce nume s-ar potrivi. Poate cu Ana (Anna)?

Cranberries -merisoare

Mergi la inceput