DIETA RINA - 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Salutare dragelor!Meyy dar ce viteza ati prins in taste,imi place de voi.

Nu va iau la rand ca ma doare capul,termin cafeaua si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Toata lumea a slabit, toate ati terminat de strans cureaua pana la ultima gaura, s-a terminat cu dieta? Sunteti toate silfide numai eu alba, grasa si frumoasa:))? (Zid, cap, bang)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Nooooo,nici vorba,insa eu sunt cu ochii pe picime ca i-am lasat afara .

La pranz am mancat omleta si atat ,inca nu mi-e foame.

Azi suntem calme ca e zi de proteine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Oare parfumul merge la ziua de proteine,ca eu tocmai ce am constat ca parfumandu-l pe Robert mi-am dat nitel si-n cana de ceai [:))]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

M-am cantarit azi dimineata si am constatat -1.5kg
De fericire am mancat juma de punga de migdale de 500gr la micul dejun si din cauza lor nu mi-e foame deloc si n-am mai mancat nimic pana la ora asta. Cred ca bag o salata cu 2-3 bucatele de somon si asta a fost ziua mea de proteine.
Maine nu stiu ce mananc ca iesim cu niste prieteni, sper sa ma abtin de la deserturi.
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui amarantina

M-am cantarit azi dimineata si am constatat -1.5kg
De fericire am mancat juma de punga de migdale de 500gr la micul dejun si din cauza lor nu mi-e foame deloc si n-am mai mancat nimic pana la ora asta. Cred ca bag o salata cu 2-3 bucatele de somon si asta a fost ziua mea de proteine.
Maine nu stiu ce mananc ca iesim cu niste prieteni, sper sa ma abtin de la deserturi.
Pup


Eu cred ca tu vrei bataie, vad ca ati inceput sa va intreceti cu gluma!
Eu nu ma urc pe cantar pana luni, sa se faca o saptamana de la inceperea dietei.Si luni o sa va uimesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Oare parfumul merge la ziua de proteine,ca eu tocmai ce am constat ca parfumandu-l pe Robert mi-am dat nitel si-n cana de ceai [:))]

Andra ,mamica de 3+1

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!




Da, dar cui ii miroase respiratia a Adidas number 5?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Azi am fost cuminte. Si econoama. Am reciclat restul de salata de ieri aruncand-o in wok cu o lingura de ulei si a iesit o garnitura delicioasa pentru pieptul de pui la gratar, salata de spanac si gata ziua.
Maine - mancarica de cartofi .... si Doamne ajuta cu musafirii si aniversarile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Sunny sunt sigura ca si cantarul tau o sa arate in minus.
Andra, Robert iese cu baietii sau se intalneste cu o fata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

morgen, pardon buna seara

bai frate, grele treburi mi-ati dat... vitamine, proteine si apoi carbohidrati.

dimineata am mancat fructe, jumate papaya, jumate grefruit, o para si cateva capsuni

ptr pranz mi-am cumparat in drum spre servici un döner cu piept de curcan si salata multa. intre frühstück si pranz am rontait niste curmale, smochine si cateva stafide.

la cina am dat-o in bara, ca am uitat si am mancat un sendvis cu sunca de pui. si cateva foi de salata, plus o rosie.

io am uitat sa va spun ca iau medicatie zilnica, dimineata la amiaza si seara. nu stiu in ce masura ma afecteaza asta cu mancatul....

pe de alta parte ziua de ieri a fost ce-a mai grea. ca imi era foame. rau. da chiar daca am gustat ceva dulce nu am spart frigiderul, adika nu merg pe ideea ca daca tot am gresit acuma s-o fac si mai lata.

ca sa moara de invidie Sunny o sa-i spun ca si pe mine deja ma ia vantul pe sus. acum ramane sa caut si-o denumire vantului turbat care bate de azi dimineata afara....





Mergi la inceput