FIV cu ovocite donate Cap45

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Sandy atunci eu iti doresc un puiut in burtica si unul care sa vina de la Kiev,ce zici?.
Amalia sa nu te obosesti prea mult,ai grija ca vin cu maturoiul
Needa pentru cafeluta.

eu azi ma petrec

weekend frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Neata fete!


Mirivili, Miracol
, sa aveti drum bun, sa ajungeti cu bine si sa va intoarceti cu la purtator

Sa o pupati pe Amalia si pe fetitele ei din partea noastra.

Sa aveti o zi asa cum va doriti , multi pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetele o duminica frumoasa va doresc Miracol e pe drum pe la 19 ajunge la mine ,Mirivili ajunge joi deci o sa am companie frumoasa va pupicesc si sa imi fiti cuminti chiar de am mosafiri mai arunc un ochi pe aici

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna fetelor!

Sa aveti o saptamana frumoasa, va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Buna fetelor,

am avut ceva emotii weekend-ul asta. Trebuia sa vina CM pe 12, tinand cont ca vine fix la 26 de zile, si surpriza, n-a venit.
Am zis, Doamne, sa fie o minune, acum cand trebuie sa ma apuc de tratament.
Dimineata va dati seama ca m-am dus si am luat un test, dar n-am apucat sa il fac. In momentul cand am intrat in baie si am vrut sa desfac testul, pac, a venit.
Cred ca l-am influentat psihic, am sperat pana in ultima clipa sa raman natural. Asta e acum, mergem inainte conform planului, dar mi s-a parut ciudat sa intarzie chiar acum. Nu se mai intamplase demult.Asa ca incep de azi AC, e ok, nu, n-are nici o importanta ca trebuia sa le incep acum 3 zile, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor sa aveti o saptamana minunata plina de impliniri!

Daniela suna minunata planul tau pentru puii mei
Doamne ajuta si in cazul tau sate intorci cu cate minuni vrei de la Brno

Speranta nu o sa fie nici o problema; de acum va conta ziua cand vei incepe estrimaxul sau estardiolul si atat

Miracol, Miri sa va intoarceti gravide va doresc

fetelor va pup pe drag cu toate si nu va mia insir sa nu uit pe nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Fete va scriu rezultatul analizelor de sange, am facut sapt trecuta la Regina Maria.


Atpo=35 mui/ml, val normale intre 5-34mui/l
Prolactina 70,2mu/l, val normale intre 40-530mu/l
T3=1,69mmol/l, val normale intre 1,3 si 3,1mmol/l
Ft4=14,97 pmol/l, val normale intre 12-22
TSH=0,321 microui/ml, val normale intre 0,27-4,2

In ultimii 3 ani am facut aceste analize din 6 in 6 luni, niciodata TSH nu a fost sub 1,3, Atpo a fost maxim 33.


Ce ziceti?

Am mai facut si tiroglobulina=5,18 ng/ml, val normale <78.
Ar mai fi ceva de facut? Am si eco tiroidian si am 2-3 chistulete de maxim 3 mm pe ambii lobi tiroidieni.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Needa, par sa fie ok analizele.
Sandy, multumesc.
Acum am emotii pt Mirivili si Miracol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna dragelor!
Va scriu cateva randuri din Grecia!am ajuns aseara cu bine!am pupat-o pe matusica pana a ramas fara aer iar cu printesele din burtica le-am alintst mereu!
azi de dimineara am fost la clinica dr Mamas,mi-a dat detalii despre donatiare,are 23 de ani cu ochi albastrii,blonduta ca mine si ca imi.seamana!foamne ajuta!
A fost si punctia azi si avem 8 oute,materisl proaspat de la sot si sa vedem ce iasa...o sa ii punem sambata pe primii doi grasuni!!
Am facut si eco am verificat endo care e de 10,3 azi ziua 13 de ciclu!!mai avemtimp sa fie un endo f bun!!
Va pupic si revin cu noutati!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Acum va zic si de zanele lui amaliaro...am vazut la eco doua balerine plinute...una de 1067 gr si una 1095gr !doua frumoase frumoase foc!!eu le-am mai vazut si in ianuarie atunci cand ne-a speriat hemoragia...insa acum e alta treaba...am vazut prunele lor si m-am topit toata!!sunt intoarse pregatite sa iasa!!
Sunt f fericita,linistita si increzatoare!!va puuppp

Mergi la inceput