M-am hotarat.............adoptie(89)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabi_99 spune:

va salut cu drag! mi-a fost tare dor de voi si am un sentiment aiurea ca nu am mai reusit sa intru pe forum! am o ora de cind citesc ultimele pagini din fiecare subiect si m-au luat emotiile de parca acum as intra pe drumul adoptiei! chiar daca fetita noastra are deja 4 ani impliniti (e acasa de cind avea 5 luni ) iar baietelul are deja 2 ani impliniti ( este acasa de la 2 luni...) sint emotionata de parca as fi la inceput de drum acum, dupa ce am citit cite un pic din relatarile viitoarelor mamici.
iubesc "gasca" de aici, o simt aproape si motivul absentei mele in postari este oarecum justificat de faptul ca nu pot deskide computerul ca piticii sint pe capul meu si pe tastatura.
va doresc toate bune, sa va aduca DD darul la care visati si sa aveti intelepciunea si inima cea buna sa credeti in implinirea voastra!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulicagar spune:

fetelor va anunt cu emotie ca avem atestatul din 15 aprilie,sunt f bucuroasa.stiu ca asta a fost partea cea mai usoara,iar greul abia incepe,dar sunt optimista.ma bucur nespus cand vad ca sunteti cuprinse de fericirea de a va cunoaste puisorii,de a va tine in brate copilasii si chiar de a-i astepta sa vina in bratele noastre.sper sa va urmez curand,sa va povestesc despre odorasul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Malex, ma bucur pentru tine ca ai alaturi de tine (din partea sistemului ) oameni care sa va ajute. Doamne ajuta sa se termine cu bine sa fiti toti 4 impreuna .
te pupacesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redrose1976 spune:

Malex, nu demult spuneai pe mail ca vrei si tu o fetita ca a mea. Si uite ca visul tau s-a implinit. Desi nu ne cunoastem , ma bucur f mult pentru tine pentru ca stiu cat de mult ai asteptat aceste momente. Prin tine am retrait asteptarea mea si acum simt implinirea alaturi de tine. Te felicit pentru noul statut, acela de mamica si iti doresc multe impliniri alaturi de cei dragi.
Fetita mea are 5 ani si e comoara noastra cea mai de pret. O iubim mult si ea ne da zilnic motive sa fim mandri de ea. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmanuia spune:

Buna seara,
Nu stiu daca ma mai tine minte cineva, acum ceva timp (3ani jumatate) am devenit parintii unui minutat copil, Cosmin, care mai acum cateva saptamani ne-a spus clar ca el vrea sa-i aduca Doamne Doamne o surioara. As dori sa-mi spuneti si mie(nu am avut timp sa mai citesc legea) care mai este perioada de obtinerea atestatului. Poate poate...
Va pup

Mergi la inceput