Buna sunt in impas.....

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dee_eduard spune:

Multumesc iarina. Am sa merg luni cu ei direct la chirie. Un weekend placut si plin de bucurii si soare.


http://deeeduard.3x.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cred ca ar trebui modificat,pe blog, acolo unde scrie multumiri,campanie sustinuta de comunitatea desprecopii.com. ...asa e corect.

Nu mi-ai raspuns..poti lua piracetam?
Azi ploua dar incerc sa ies sa-ti cumpar o parte din medicamente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dee_eduard spune:

Neata.
In cursul zilei de ai voi face modificarea pe site.
Luni am programare la medic. Cu siguranta il intreb si am sa scriu aici ce imi spune.
Un weekend placut tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dee_eduard spune:

Buna.
Am fost azi la cumparaturi cu Claudia. Sa cumparat tot ce a fost pe lista, plus altele care nu erau trecute. Eddy jr. a fost foarte rasfatat si a primit tot ce a vrut.
Multumesc celor care sau inplicat, nu dau nume ca nu vreau sa mai fac vreo gafa.
Am primit de aseamea 2 tricouri super frumoase care imi vin ca turnate si o geaca de primavara, care de asemenea e superba.
Printre altele am mai primit si bulion, sarzavat, sangerete, dulceata, slanina, nectar de casa, zacusca............
A fost o Duminica super si timpul a tinut cu noi.
Cand am ajuns acasa au mai ramas 150 Ron. Nu am cumparat papuci pentru ca erau prea scumpi unde am fost noi.
Dar maine merg si imi cumpar de aici.
Multumesc mult si va doresc o Duminica placuta. Cat a mai ramas din ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ma bucur pentru tine.O sa inceapa sa rasara soarele si pe strada ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia.andrici spune:

Buna dupa cum a spus si Eduard astzi am fost la cumparaturi ,am luat cate putin din toate si am facut si o mica campanie prin vecin si am reusit sa strang si produse si ceva banuti din care am luat un Treninb la Edy cel mic si 2 tricouri la cel mare si aum-ai ramas 150 ron pe care i-am dat lui pt incaltari .
Edy jr a primit si un costum de supermen de care a fost fff multumit si o minge sa mearga la fotbal cu ea si inbracaninte de la Raul nu ff multa ca,eu de obicei dupa ce ramanemica o dau nu o pastrez incerc sa eliberez dulapurile .
Am decis sa mergem astazi deoarece eu pe 22 merg la internare la Mures si ma intorc doar pe 03.05.2013 si nu m-ai aveam timp .
Multumim mult si fetei de pe forum ,cu ajutorul careia au fost posibile aceste cumparaturi, dar care dupa dorinta ei va ramane in anonimat .
Sper incontinuare ca,ajutorul sa nu se opreasca aici .
Zilele astea am reusit sa vb si cu domnul Dan Draghici de la asociatia T.A.T.A.de cazul lui insa pana acum nu am primit nici un raspuns .
O zii placuta va doresc in continuare .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Sa scrii dupa ce vorbesti cu meicul.Am sa astept si verdictul lui,apoi o sa merg sa-ti cumpar medicamentele.Si sper sa pot ajunge si la banca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Ce tip de card si de la ce banca este cardul atasat contului de PayPal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dee_eduard spune:

Buna.
Cardul VISA de la BCR in euro. E cardul cu contu in Euro scris pe site.

http://deeeduard.3x.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui dee_eduard

Buna.
Cardul VISA de la BCR in euro. E cardul cu contu in Euro scris pe site.

http://deeeduard.3x.ro


Aha, bun.

Mergi la inceput