Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *12*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Athosic e prea departe pentru noi pe meleagurile banatene
Ma uitam acum Clujul, Braila sunt cam la 300 km de Moeciu.Tu ai avut cam 430 km.Daca am veni la voi am face 800 km.Mi se pare fff mult .Deci aveti mila de noi si sa facem tot undeva la mijlocul tarii, nu de alta dar ne-a placut tare si n-as vrea sa lipsim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna si de la noi!
a fost super la munte! toate fetele sunt minunate iar copii, cum vorbeam cu mariana, fiecare are cate ceva special.
may pentru mine e ok in oricare dintre locatii, oricum vin cu metroul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Nanna data viitoare vor fi mai mari copiii si poate se vor juca mai mult unii cu altii ca sa avem si noi timp de taclale. Ca asa al meu cu tati nu prea sta, mai mult de fusta mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Athosika - ai dreptate, ar fi extraordinar sa fi putt sta mai mult. Comploteaza cu Pinkisori gasirea unui loc potrivit mi aproape de voi. Ar fi bine sa gasiti ceva in genul acestei pensiuni, mie mi se pare perfect asa: curte mare, departe de trafic, liniste, bucatarie dotata cu de toate si un proprietar amabilmsi intelegator.
Oricum, noi suntem pentru

Camady - pt voi e mai dificil cu distanta, insa iti fac o propunere ce ar trebui sa fie de nerefuzat: veniti cu o seara inainte in Bucuresti, ramaneti la noi peste noapte si a 2 a zi plecam toti! Suna bine, asa-i? Hai, tema de gandire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Am incercat sa mai pun poze pe FB, dar nu am reusit, nu stiu de ce. Dar nu ma las

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Nu mai stiu daca tatal lui Andrei sau al lui Robi mi- a dat aparatul sa fac poze, pls daca mi le puteti trimite. Sunt cateva poze cu Dani, Inez si tatal lui Dani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

fac capitol nou. Stati pe aproape ...

Mergi la inceput
Mergi la inceput