FIV Turcia - 7

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Lorelei, multumesc mult de tot !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Eu am obtinut pt 16 nopti Standard Suite room 2 adulti 65 euro/noapte.
Inca nu am platit, voi plati la cazare 65 euro si restul la final.
Rezervarea este facuta pt sept.
Velvet, da vom pleca cu avionul.
va dragele mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

hatice multumesc pt raspuns e buna oferta.pt ca am vazut ca arata ff bine la akin.si e f scump pe booking.ai intrat pe net la adresa lor si le-ai scris?cu avionul vei lua biletele tot din timp,nu?tot pt 16 zile vei lua dus-intors?si noi ne gandeam la sfarsitul lui august,inceputul lui septembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

da, le-am scris direct.Nu stiu inca cand vom lua bilete si cum, sincer nu ne-am gandit, dar cred ca atunci, mai aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

multumesc hatice poate o sa te mai intreb daca se va contura si la noi...da sunt convinsa ca se va scumpi cu cat trece timpul.dar acum nu am cum sa stiu...eu iti doresc mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

salutare
velvet cei de la Akin au inceput sa aiba din ce in ce mai multe cupluri via Acibadem si ofera pt pacienti o reducere fata de pretul afisat, la 65 eur/noapte. daca se vrea si parcare ajunge parca la 68 eur/noapte (amaradia a avut si parcare) Asa ca ori vorbesti tu direct si negociezi cu ei, ori o lasi pe Semra sau cine se va ocupa de partea logistica de la Acibadem sa faca rezervarea. Nu cred ca se modifica tariful in functie de mom rezervarii, doar daca modifica ei preturile intre timp. Vad ca nu au dat nici o reducere pt early booking lui Hatice ... Apropo Hatice tu ai specificat ca esti pacient Acibadem ? Poate daca spui si amanuntul asta mai obtii o reducere, ca doar e destul pana in septembrie. Si, daca e nevoie, roag-o pe Semra sa le confirme ea.

Cu biletele de avion, verificati si direct pe siteurile companiilor aeriene (Tarom, Turkish Arilines, Pegasus), eu am gasit in septembrie mai ieftin asa decat prin Vola (era o diferenta parca de cativa zeci de eur, bilet luat cu 4 zile inainte). Pt asigurarea de calatorie, tot asa, cautati pe net, companiile aeriene sau de bilete ofera si ele si puteti bifa in mom rezervarii si optiunea asta, dar unele sunt mai scumpe (unii 6 eur, altii 9,5 eur- nu e diferenta mare, dar un pic de aici, un pic de acolo, conteaza).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Qiao multumesc mult pt informatii conteaza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Velvet, esti pe drumul cel bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Da, QiaoBing le-am spus de la primul e-mail.
Din cate stiu, Akin nu face parte din lista hotelurilor cu care Acibadem lucreaza direct.In lista care mi-a fost transmisa nu apare.Deci nu cred ca ma pot ajuta cu ceva cei din staff-ul clinicii.La early booking nici nu m-am gandit.
Are recenzii bune si fetele care au fost acolo, au fost multumite.Asa l-am ales.
intregul harem si vizitatorii lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

nelay Doamne ajuta!deocamdata zen si mergem mai departe!...

Mergi la inceput