FIV Turcia - 7

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Multumim Lara pt poveste
Nu am putut sa nu plang citind povestea trista dar care are un final fericit !
Deci fetelor, luptati... Oricat de greu va este!!! Trebuie sa fie bine pana la urma!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

am recitit azi povestea si am plans a 2 a oara...

fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Multumim Lara pentru poveste, off nici eu nu am putut sa nu plang

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:


Multumesc pentru sustinere, conteaza enorm sa stii ca ai alaturi persoane care te inteleg si te sustin neconditionat

Lara,m-a impresionat foarte mult aceasta poveste de viata, de iluzii, sperante si deceptii insa faptul ca au avut puterea de a continua aceasta lupta este un exemplu pentru mine chiar daca din " fericire" ma aflu in fata primului esec si asta ma face sa sper si sa imi adun toata puterea pentru a continua aceasta lupta

Am o mie de motive pentru care trebuie sa merg mai departe , nu mai caut niciun raspuns la zecile de intrebari care ma apasa, am pierdut o lupta, am plans noapte si zi, acum pot intelege fiecare suferinta a celor care au trecut prin acest episod si au continuat sa lupte

In toamna ne vom prezenta la turci pentru FET, in pun speranta ca macar unul din cel 5 omuleti de zapada sa fie puternic si luptator

Va doresc o duminica frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Bravo turqoise.
Ma bucur ca ai embrioni congelati.Va fi o procedura mult mai usoara si mai putin costisitoare.

toate turcoaicele si vizitatorii haremului.
ps: m-am regasit in povestea postata de Lara..



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

turqoise esti o femeie puternica si vei reusi sa ai ta

hatice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadali spune:

Este o poveste foarte trista,pe care citind-o, nu ai cum sa nu plangi, chiar daca are un final fericit.
Atata timp cat ne facem noi strategii de lupta , inseamna ca suntem pe drumul cel bun, inseamna ca inca se mai pot multe intampla lucruri minunate in viata noastra. Forta gandiri pozitive face mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Intr-adevar impresionanta experienta de viata... Doamne cata rabdare... cred ca e adevarat pana la urma ca Dumnezeu iti da cat poti duce...
Turqoise poti te rog sa mi spui cat a costat congelarea omuletilor de zapada? I-au congelat pe toti 4 la un loc sau 2 cu 2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Foarte trista povestea,insa parca orice suferinta paleste in fata visului implinit de a-ti tine copilul in brate.
Turqoise,am intrat sa citesc vesti bune despre tine,imi pare rau ca nu s-a intamplat acum,insa ma bucur ca esti optimista si ca iti faci noi planuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

lorelei am recitit acum capitolul 1 si am vazut ca ai stat 21 de zile.daca merg direct in Z 2 la consultatie,atat voi sta si eu,nu?multumesc

Mergi la inceput