a plecat lake

a plecat lake | Autor: ita2v

Link direct la acest mesaj

pun acest subiect pt cele care au conversat zilele trecute cu lake .ei bine din curoizitate9ca asa is eu)m-am uitat la profil si am inceput sa o cred pe cea care(acum nu mai tin minte )zicea ca se cam da de gol cu femininul .ei bine la profil e pus feminin

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Asa. Si?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinuk@ spune:

Fix asta vroiam sa zic si yo .. Ce te framanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Da', totusi, unde-a disparut subiectul "SUFAR"? Ma delectam asa bine cu el in momentele mele libere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui natalia_nica

Da', totusi, unde-a disparut subiectul "SUFAR"? Ma delectam asa bine cu el in momentele mele libere

"Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. Clark

Mami de Denis (17.06.2006)


la containerul verde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Ce buchet de mireasa frumos! Trandafiri albi si florile albe "rochita miresei" parca..a fost buchetul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

larasarit e buchetul de mireasa intradevar si eu ma distram citind topicul acela ne mai ocupam timpul relaxandu-ne.. unele dintre noi si pt ca nu mai puteam scrie dincolo ca intradevar poate era o ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Si buclele foarte frumoase, cred ca ai fost o mireasa de nota 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui natalia_nica

Da', totusi, unde-a disparut subiectul "SUFAR"? Ma delectam asa bine cu el in momentele mele libere




la containerul verde.



'Cos what I feel is the only truth for me


Nu ca ar conta in vreun fel, dar stiam ca e la containerul verde si, de fapt, nu se mai gaseste pe niciunde (am dat cu 'Cautare' dupa 'SUFAR' si apoi dupa 'lake' si nimic). E doar o curiozitate, a disparut un subiect sau nu mai stiu eu cum sa folosesc forumul? In rest, chiar nu ma mai intereseaza subiectul 'SUFAR'...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Subiectele de la container se sterg periodic este echivalentul cosului de gunoi care se goleste periodic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Nici eu nu il mai gasesc. Nu stiu daca /cine /de ce l-a sters/mutat.

Mergi la inceput