Cel putin 5 kg jos!

Cel putin 5 kg jos! | Autor: LYADA

Link direct la acest mesaj

Buna,

avem capitol nou, cu vointa inainte!

LYADA 1.73m 67.6 kg 67.9 68.5 67.9 67.3 66.8
Carolinah - 1.67m 59.1 kg 58.8
Dulcetica 1.58m 63.5kg 64.5 kg 63 62.5 60.5
Marina 1.70 m 58 kg 57
Dia_filipas 1.58 m 55 kg 53.5
Ellinia 1.68m 64 kg
Anna_a 1.66m 62 kg 61 60.1 58.7 58.1
litora 1.62 m 65.5 kg 63.6


Capitol anterior:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176494&nm=Cel-putin-5-kg-jos

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

asa, parca am avut o premonitie cu covrigii, a luat cineva pentru intreg biroul si savurez din plin, sper sa ma rezum la unul.

azi am inceput cu

jumate grepfruit
un ou fiert si o felie cascaval
un covrig

Mi-am adus diverse mancaruri la birou, urmeaza sa vad cum le dozez acum ca a aparut tentatia...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Azi se maninca peste ,asa ca maninc peste si icre.
De atita post am pus 0.5kg ,deci am 61kg.
Maninc fructe uscate,cartofi copti si astea nu subtiaza. Cred ca de pe 28 ma apuc de oschawa.
O zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Buna,


In sfarsit pot raporta scadere, 67.5 kg.

Azi sunt la o conferinta, sper sa mananc cu moderatie, voi baga doar jumate grepfruit dimineata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Bravo!
Eu nu cred ca mai tin post ,ca de ieri am pus 1kg.Azi nu maninc nimic aiurea ,in speranta ca ma cintaresc miine si sper ca e o eroare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_a spune:

neata fetelor,
eu ma mentin la 58.0, imi trebuie un boost, cateva zile de mancat si mai light, niste supe ceva, ca sa mai dau jos si sa ajung la 57

dulci, daca post inseamna numai covrifgi, cartofi si alte fainoase, sigur ca o sa te-ngrasi
eu mai pacatuiesc si eu cu covrigei ca mai iau pt fete sa le mai dau in mana si mai scap si eu un punga

treb sa mai fac o supa de linte zilele astea, dar azi nu cred ca am timp, ca vreau sa duc fetele la o sedinat foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna_a

ca vreau sa duc fetele la o sedinat foto

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Frumos! Sa pui sa vedem si noi.
Da,e clar cu postul ori ma apuc de salate exclusiv ,ori trec pe iaurt ,ca nu mai tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

hello,


ma lupt de ieri cu o super raceala, tusesc si tot tusesc, sinusuri curgatoare, groaznic...

azi am inceput cam dezordonat meniul, parca vad ca asa o tin pana seara

MG o felie branza cu jumatate rondea orez, o cescuta musli cu lapte
G jumatate mar
P ciorba de legume, o bezea

Mai am la mine migdale si un morcov, pentru diseara nimic pregatit, in frigider zace insa o salata care ar trebui valorificata inainte sa fie prea tarziu.


Voi? cum va place iarna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Ma lipseam de iarna ,dar asta e!Azi masina patina,deci e iarna i regula.Speram sa se incalzeasca pina in vacanta din aprilie ,ca noi sintem in clasa a treia.
Am dat jos kg depus aiurea.
De azi e luna in descrestere ,propice pt slabit,deci scapati din mina covrigi si alte timpenii.Hai sa facem un efort!
Trebuia sa incep Oscawa ,dar iau un suc de ridichi pt rinichi si am aminat 4 zile. Tin post in continuare.
Anna,tu unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

De azi pana cand e fereastra de oportunitate oferita de luna?

Azi dimineata mi.am facut omleta cu ceapa verde si am mancat.o cu o felie de paine, a fost f buna.
Mi.am pregatit pentru pranz o salata verde cu fasole 4 tipuri si in rest mai vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcetica spune:

Pai iesi in balcon si veghezi; cind incepe sa creasca e pericol de ingrasare.

Mergi la inceput