Castiga bani de-acasa...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Nu cred ca e cazul sa-ti faci sperante.
Vazusem pe linkul ei de blog. E vorba de Viespar.ro (daca ai timp si vrei sa aprofundezi problema musai dar nu recomand).

Bine ca anuntul pe blog e din 1 februarie (acolo aflase de la un prieten de pe FB, aici a cautat ea oportunitatea de a castiga bani pe net....) si ea deja zice ca a incasat bani (tras de par, timp prea scurt). Bineinteles linkul din blog te duce la inscriere ca referal al ei (deci ce ziceam in prima postare).

Si parca nu demult era un subiect tot pe-aici legat de fix acest site cu aceeasi concluzie - un alt fas.

Crede-ma pe mine pe cuvant, le-am incercat pe toate pana sa ajunga in Romania isteria cu banii online. Nimic de genul MLM pe partea online nu merge (sau merge o scurta perioada). NICIODATA nu vei ajunge sa stragi banii pentru o retragere/prima retragere care se face la limita x a banilor din contul tau virtual oricate clickuri, chestionare si alte alea ai completa.

Nu va lasati pacaliti de te abonezi acu dai 10 clickuri, te dezabonezi... etc. Fii dispusa sa-ti compromiti pentru totdeauna acea adresa de mail (dar daca chiar insisti sa incerci ti-as sugera o adresa complet noua) pe care vei primi spamuri tot mai multe si tot mai des...

Incearca o inscriere pe siturile de freelancing si mergi pe cont propriu. Eu am inceput cu vworker, la cateva luni au fuzinat cu freelancer... Aici nu mai sunt in materie sa ajut cu informatii pentru ca pentru moment nu am fost interesata sa caut proiecte noi, dar conditiile nu par cele mai stralucite (in comparatie cu vworker zic). Cu toate astea ai totusi posibilitatea sa castigi niste bani pe o munca prestata, castigurile iti sunt garantate de site (daca te incadrezi in deadline si faci o munca de calitate conforma cu cerintele respectivului e cam imposibil sa nu fii platit).

Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

Parea foarte sigura pe ea desi am incercat si eu inainte dar credeam ca nu fac eu ce trebuie ,nu accesez la locul potrivit .Oricum iti multumesc pt sfat xxxwoman

Mergi la inceput