FIV la Sibiu ( 42 )

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

bun venit ilincuta, iti dorim sedere placuta si cat mai scurta :)
dr Ghicea e ok , eu sunt la dr Ispasoiu (cel tanar, care practic i-a fost discipol dr-lui Ghicea:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

buna fetelor!
Bun venit Ilincuta. sa auzim vesti bune cat se poate de repede de la tine. Eu sunt tot la dr Ispasoiu.
dar am auzit ca este f bun dr Chicea. iti tinem pumnii.
durerea nu ma lasa deloc la umar, mi-am luat acum Puterea Ursului. poate e mai buna ca cele din farmacii..
la mine au inceput sa piste injectiile cand le fac....sper sa fie de bine .
Carla te-au sunat de la clinica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

M-au sunat de la clinica. Urmeaza inca o eco vineri si transmit rezultatul sa stabilim data transferului.


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, FIV2 tot la Polisano - nereusit, urmeaza FET cu embrionul ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

Bravo Carla. facem Transferul cam in aceeasi perioada. sa fie cu ochisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_cluj spune:

ancuta, daca o sa iti lase embrionii pana la stadiul de blastocist, mai ai cel putin o saptamana pana la transfer, incepand de vineri Deci eu o sa fac beta putin inaintea ta


PAI-1: 4G/5G-heterozigot + MTHFR A1298C-heterozigot, 7 IA nereusite, nici o sarcina, FIV1 la Polisano Sibiu - tratament oprit din cauza raspunsului slab, FIV2 tot la Polisano - nereusit, urmeaza FET cu embrionul ramas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

dap m-am gandit mai bine . nici nu mai conteaza cand le facem, doar rezultatul sa fie 1-2 bebei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

Buna dimineata!
ce faceti fetelor?
imi poate recomanda cineva o pensiune mai aproape de clinica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

buna ancuta
Casa Romaneasca (dar nu stiu preturi...sau cum sunt camerele, am stat doar la o cafea), chiar dupa ce faci coltul cu farmacia (pe 1 straduta paralela cu clinica care urca spre centru)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuta_n spune:

buna fetelor. Am fost la dr....dr a fost tare incantat de endometru si de cati foliculi am....ovarul drept a facut destui cat sa il suplineasca si pe cel stang. Mi-a mai dat gonal pana duminica (inclusiv), iar luni merg iar la eco. Punctia o sa o facem miercuri sau vineri...depinde cat de repede cresc foliculii.
Carla tu ce ai facut? Ai facut eco?
Va pup fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josephinedxc spune:

bravo Calrla, felicitari!!!!pot sa intreb cate oute ai produs? nu stiu de ce am intrebat, nu cred ca conteaza prea mult...:)important e ca medicul e incanta de ce a vazut!
ai reusit sa rezolvi si cu cazarea - detalii organizatorice ?
tinem pumnii pt sapt viitoare

Mergi la inceput