Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

o dupa amiaza calda va doresc si eu! ( michelle, vezi ca am inceput sa imi strang bagajul).

vin berbecii la rand, am asa un sentiment ca sunt o gramada de cornute pe ghetar , de aia ne intelegem atat de bine unii cu altii , nu de alta dar berbecii, in general, sunt cei mai buni din zodiac
( ma laud singura , nu ma bagati in seama ).

da, roxana, stiu ca asa nu se face, sunt buna de pus la tabloul de "asa nu" dar va veni si ziua aia cat de curand ( astept sa se inmoaie vremea un pic ca imi ingheata toate ala pana la sala). ( tu esti nascuta pe aceeasi data cu fata vivianei?)

cam atat din zona cea mai rece a ghetarului, nu stiu la buflea cate grade sunt dar incep serios sa ma gandesc la pensie in ce zona o sa ma retrag


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

hai ca pun de cafea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Michelle-hai ca vin si eu.ma primesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Buflea, dar nu e prea mica fiica ta ca sa te pregatesti sa o "faci" tu 'femeie de casa' sau sa spui ca nu e buna la nimic? La varsta ei tu stiai deja ce vrei sa te faci, aveai talente speciale? Eu pana la 22 - 24 de ani am studiat fara tinta, doar pentru ca imi placea. Apoi mi-am gasit domeniul de activitate actual, pentru care nu am facut nici macar o ora in scoala. Nici macar una!

Michelle, eu l-as fi lasat pe William acasa, cred ca ar fi fost tare tare fericit. Nimic nu se compara cu o zi chiulita Eu stiu, ca sunt mama chiulangiilor Ca tot vorbeati de sala, mi-am propus sa merg de 3 / saptamana. As fi in stare uneori sa merg de trei ori intr-o zi numai ca sa chiulesc intreaga saptamana dupa aia

Kariguld
, multa sanatate


stiu ca ar fi fost fericit, dar din 3 motive nu l-am tzinut acasa:
1. are deja multe absentze, vreo 10 zile de cand a fost bolnav
2. ca sunt catziva stropi de ploaie...ala nu e motiv.
daca ar fi turnat cu galeata, vant puternic, ceatza...poate, poate.
3. de saptamana viitoare intra in vacantza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Kari, fruntea sus ! Conteaza mult tonusul psihicului in lupta cu orice boala.

Rufus, succes !

Mada, slabire usoara si sanatoasa sa ai !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Si probabil ca n-o sa mai patinez asa des pe ghetar...

Hai lasa-ma ... asta e de cartonas !!!

Read my lips - NU EXISTA ...adica dormi pe laptop, ai telefonul legat de mana si nu te (re)produci pe ghetar ? ...No. No. No ....
Atentie, legatura intre Project Manager si Pinguin Moderator este ca amandoua se prescurteaza cu PM, asa ca nu poti da jos nici una din ele.

Cat despre sedintele interminabile ...hohohohohooooo, pai cred ca in corporatii, sedintele inutile sunt un job de sine statator. Si cu cat esti mai sus, cu atat stai in mai multe sedinte ...la unmoment dat nici nu mai stii ce meserie ai. Dar eu, ca sa v-o spun si pe aia, am cateva pagini pe ghetar scrise in timpul sedintelor ,, ..odata m-a intrebat Pocahontas ce am gasit atat de interesant in teleconferinta aia de iau atatea notitze ...puah, eu de fapt dezvoltam procedeul fata-spate, ca vine acum vara si trebuie pus in aplicare.
Ca sa nu va reamintesc ca de multe ori scriu de pe buda ... problema la buda noastra este ca este intr-o zona unde numai in 2 cabine se prinde bine semnalul. In una foarte bine si in una cu sughituri ... restul nimic. Desigur ca alea sunt cele mai vanate si cele mai ocupate - ca doar nu credeti ca sunt singura. Odata s-a stricat cabina aia cu semnalul bun, curgea WC-ul cand trageai apa ...era o balta acolooo ... si ea tot era ocupata, se vedeau pe sub usa doi pantofi eleganti, cu toc, inecati in apa de WC.

P.S. Revin intr-un minut ... ma duc la buda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

care mai vine???
...sa stiu cata cafea pun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Buflea, ce super sa fii prezent la sedinte si sa participi la discutii pe DC.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

michelle, pune de 3 deocamdata, daca mai vine careva facem una proaspata!

buflea, ma dai pe spate cu buda ta de la servici? pochantos e sefa aia draga a ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

am pus filmul la paranormale dar am facu subiect nou ca erau prea multe pagini la tine

treb sa fug cu copiii la scoala...il iau si pe Pepper...si cand vin ne mai plimbam un pic sa vad daca am progresat cu lesa.



Mergi la inceput