Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Mydocalmul ? Pe ce lista ? sper ca e de bine .

Bufleo, baiatul tau e clar alfa in devenire, dupa vorba, dupa port.
Votez si eu pentru exilarea unora in coltul printeselor !

Kari, cu aprobare sau nu acum are copilul vacanta .

Imi dati dureri de cap ca si al meu barbat a luat zboruri cu escale scurte, cica sa fie Lufthansa. Trag nadejde ca pana saptamana viitoare vine primavara si nu mai sunt amanari de zboruri.

Oare Rufus e in refacere dupa ziua lui ?

Mi s-au inzapezit narcisele inflorite ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

'neata si o cafea cu gheata sa fiu in ton cu vremea.

Dragelor , multam de complimente insa nu va impartasesc opinia,nu m-am considerat o femeie frumoasa,de fapt consider ca frumusetea e ceva relativ.Cert este ca de fiecare data m-am prezentat cat am putut de bine indiferent unde am mers ,asta e una din invataturile mamei,citez:"Cand iesi pe usa trebuie sa fii o lady chiar daca cu 5 minute inainte ai frecat wc-ul".
Asa ca Buflea lasa-ma draga sa stau pe ghetar,pot sa te mituiesc cu ceva d-ale gurii,un cozonac,o pasca,o paine cu seminte sau ce-ti mai doreste inima,gatitul daaa asta e o calitate pe care mi-o recunosc.

Mickyyy sunt sora ta ,decoratiunile ma depasesc,asa ca le cumpar de-a gata din Auchan,pt torturi sunt niste seturi de floricele diverse de la 4lei la 10 lei setul,ma salveaza mereu.E o idee buna sa faci tu tortul,cele din comert n-au nici un gust,insa daca poti e bine sa-l faci cu o zi sau seara inainte,is mult mai gustoase si fataoase daca stau la frigider 12 ore.Daca vrei sugestii sunt aici.

Asteptam poze cu fete ,eu mai am 2 baieti disponibili,unul Scorpion,greu cu el,celalalt Peste p-asta trebuie sa-l marit ca e mai cuminte si mai sfios decat o fata.

Mada fix pe coasta aia a ta de drac .

A alinta

Carmaw te invidiez,cafea si picturi,nimic mai relaxant.

Viviana zic eu asa ,fara sa cunosc situatia in detaliu,ca ai o singura viata si ca nu merita sa te amarasti pt terte persoane,ca ceea ce conteaza si primeaza este familia ta aka sot si copil si restul e can can,oricum oamenii au un stil de a-si complica viata ca nici nu-l descurca.

Roxana .

Karri sanatate maxima si bafta cu gimnastica!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
Votez si eu pentru exilarea unora in coltul printeselor !


....si tu ,Brutus?!


Sunny
e ok si sor-mea ia d-astea cand pleaca ,ba sa fiu sincera am fost suficient de nebuna sa-i dau in bagajul de mana carnati hand made si zacusca,paine si cozonaci la cala ,a trecut cu ele .

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Multumesc Viviana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Am dormit pe bucati ... Mi-am descarcat 3 appa pe tel cu urmarirea zborurilor si toate 3spun ca deja pleaca cu 30 min intarziere ... Mi-e ca o sa petreaca noaptea in sex shopul ala ...o fi vreo promotie de la Dumnezeu acum la final de "cariera" ...

Habar nu aveti cum ma simt ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana

Roxanaz, am auzit 2 barfe si poate imi spui tu cat sunt de credibile:
- Mydocalmul - a aparut pe nu stiu ce lista?
- am fost sfatuita sa-mi cumpar compensatele dupa 1 aprilie ca se ieftinesc medicamentele?


1. mydocalm-ul nu e pe nicio lista si ma indoiesc amarnic ca va fi pe cea ce apare pe 1.04. dar poate ma insel.
2. nu am garantia ca se ieftinesc. depinde de ce pret a cerut producatorul si la care dintre ele.

te-am lamurit.. bustean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Citat:
Votez si eu pentru exilarea unora in coltul printeselor !


....si tu ,Brutus?!


Sunny
e ok si sor-mea ia d-astea cand pleaca ,ba sa fiu sincera am fost suficient de nebuna sa-i dau in bagajul de mana carnati hand made si zacusca,paine si cozonaci la cala ,a trecut cu ele .

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!





Ha, ha, ha...eu in bagajul de cala am avut(la zboruri diferite, nu toate odata) caserole cu sarmale, cu zacusca, carne prajita productie socreasca ,checuri, cozonaci, vin,branza, budinca cu branza, oua fierte (ca soacra mea crede ca numai in Ro se oua gainile, in alte tari se desfulgesc si stau ca nesimtitele cu pulpele goale la soare).Imi era rusine ca or sa vada aia la trecerea bagajului prin "zona crepusculara"(asa zice baiatul meu) sarmalele aliniate cu mare grija sa incapa cat mai multe si oua puse printre haine si zic ca avem bombe.Ma suna sotul sa vada daca am trecut de verificare, ca iti dai seama cum aratau toate aliniate strategic.Ce-or mai fi ras...
Fata pentru care am intrebat vrea sa ia punga cu condimente in bagajul de mana, de asta am intrebat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

bufleo cel mai bun site posibil e flightaware. eu asa ii urmaresc pe toti si nu da gres

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Sper sa gaseasca taxiuri la timp, daca nu au plecat inca.

Nu de alta da' azi e o inmormantare cu taximetristi.

E o nebunie la mine pe strada. Deja sunt capie de atatea claxoane si masini galbene.
De 10 minute se scurge coloana si inca nu s-a terminat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Salutare, tuturor !

Orasul e plin de taxiuri indoliate, fiindca " Patronul "Speed Taxi" este condus azi pe ultimul drum cu 500 de taximetre. Alexandru Nedelescu a murit la 37 de ani, în urma unui stop cardiac. "




Mergi la inceput