Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Neatza,

Am pus poza, da' vaz ca s-a dus ca soarele catre apus. O mai pun o data. Poza.

Rufus, io nu am inteles. Azi e ziua ta? Ca stiu ca e ziua Roxanei.
O fi tare orgasmul ala? Ca sa stiu cate cer.

Kari, da, stie fata ca e costum popular, insa ii place. Stie si ea cat costa, stiu si eu. Sunt piperate rau. Mi-ai usura munca daca mi-ai mai spune ceva de preturi si modele. Sincer eu nu vreau sa-i cumpar asa ceva. Insa, eu i-am aruncat in 2 peri acu vreo luna, ca sa ma lase-n pace: "da, da, bine o sa vorbesc cu Kari" si de atunci intreaba de tine in fiecare zi.

Roxana, Tot ce iti doresti, sa fii iubita si sa iubesti.

Desenul cu pricina, il tin in albumul cu poze si i-l voi da la un moment dat. Acest desen a fost afisat pe panou la gradinita. Nu vreti sa stiti ce a suscitat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

OOOOOOO,
La multi ani Roxana....
La multi ani Rufus,da-ne berea si sampania...si niste boabe pentru mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

multumes multumesc!!

Viviana, io as zice ca tu esti cea mare si inalta . right??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

La multi ani Roxana !
Sa fii fericita, sanatoasa si iubita !


La multi ani Rufus ! Sanatate si zile frumoase !


Viviana, iti pusesem eu un site cand ai pus pozele prima data cu tendintele la dirdl unde erau link-uri multe la alte site-uri cu preturi foarte diverse si mari si mici.

roxana, nu, e foarte relativa, depinde mult de perioada, cu cat timp inainte rezervi, hotelul, etc si am preferat sa-i scriu mai multe pe pm. Ideea era ca pe site-ul disneylandparis.com am gasit cele mai bune oferte fata de agentiile din Ro care revand acelasi lucru.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

La multi ani Roxana!!
La multi ani Rufus!!


Am terminat cu seminariile, am revenit pe ghetar cu forte proaspete, dar mi-am inceput ziua atat de prost ca nu mai am chef de nimic momentan . Sper sa-mi treaca pana diseara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

La Multi Ani, Roxana ! !
La Multi Ani, Rufus !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Roxana si Rufus sa fiti sanatosi si la punga grosi,sa aveti parte de tot ce va doriti!!!!


Mada sar-mana de cafea,daca e si amaraaaa e pt mine :) .

Carmaw fortzaaaaa!!!!!E musai!

Viviana eu dadusem peste un blog care vindea chestii d-astea la preturi modice,daca vrei il caut.

Roxana ficiorul si-a motivat refuzul prin faptul ca sunt foarte iubita si asa de coechipierii lui si cica (magarul ) daca mai trag nitel de fermoarul de la bluza de treninig as fi si mai iubita (vezi Mada ,sunt si avantagii ,nu numa' dureri de spate).

In alta ordine de idei ,weekend identic cu cel trecut,Maria are febra,frisoane,ne distram,maxim.Astept varicela.
Ne-am uitat aseara la Dance Masters.A fost inspirational pt ursu,dansa pe ritmuri de samba ,ahhhh e demential,m-a facut sa rad cu lacrimi.


Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Un cantecel de dragoste :





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamitzica spune:

Quinoa e o planta de prin Anzi si arata gen grina.Noua ne place.Cind aude odrasla ca am facut quinoa de obicei chiuie de bucurie,dar eu am copil ciudat.Cu tendinte de vegetarian.

De mult i-am zis la ta-su ca daca isi gaseste pe una ca el ne invita de Craciun sa mincam tofu cu rosii!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La multi ani cu sanatate sarbatoritilor zilei si din partea mea!


Mergi la inceput