Un Inger azi a plecat . Alex al Dianei .

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Nu se poate intelege cat de grea e despartirea, decat atunci cand o fiinta draga pleaca de langa noi. O cauti si nu o gasesti, o strigi si nu te aude, o astepti si nu mai vine. Ne ramane doar amintirea si un dor nestins in inima. Dumnezeu sa aiba grija de acesti ingerasi.

Sincere condoleante si multa putere Diana. Alex te va veghea si te va iubi de-acolo de sus, pentru totdeauna. Drum lin ingeras !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Diana, niciun cuvant din lume si nimic nu te poate alina si nu poate diminua suferinta-iadul prin care treci acum...imi doresc doar sa ai forta necesara pentru tot ceea ce urmeaza de acum incolo.

Condoleante. Somn lin, sufletel greu incercat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Diana, sincere condoleante!
Dumnezeu sa te intareasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

Iti doresc multa putere, draga mea... nici nu stiu ce sa spun...orice as spune cuvintele nu pot alina durerea din sufletul tau...
Alex e intr-un loc mai bun, unde nu exista durere si chin, in bratele lui Dzeu alaturi de alti ingerasi...
va ramane mereu in sufletul meu, in inima mea si in rugaciunile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Diana, multa putere iti doresc! Suntem cu sufletul alaturi de tine.
Singura consolare e ca nu mai sufera mititelul.
Condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Di,nu am putut sa intru pana acum sa mi confirm vestea care mi-a dat o prietena ieri,ma doare sufletul,plang alaturi de tine si ma rog pt voi,altceva nu mai pot spune,cred ca orice cuvant e prea putin ca sa ti aline suferinta.
Dumnezeu sa te ocroteasca si sa te intareasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Eu n-am putut scrie ieri.Nu pot scrie nici azi,nici acum...nu stiu ce-as putea scrie sa-i mingiie mamici asteia durerea!

M-am gindit la Diana noapte atrecuta,m-am gindit la ea cind ma uitam la copilul meu...este de nesuportat asa ceva,cosmarul cel mai amre al parintzilor.

Dumnezeu sa-i ocroteasca sufletzelul mic si incercat!
Asa este,a asteptat s-o lase pe mamaica lui pe miini bune...si s-a dus sa se bucure de viatza vesnica!

Condoleantze!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

diana,
esti un exemplu si o sursa de inspiratie pentru toti cei care te-au cunoscut in persoana si virtual.

Domnul sa fie cu tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Sincere condoleante!

Dumnezeu sa te odihneasca in pace ,inger mic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pentru moment, nici nu am putut face asocierea intre Diana si Alex... Si apoi mi-am adus aminte... dianaalex...

Of...

Nici nu stiu ce sa spun, am ramas fara cuvinte...

Doar

Mergi la inceput