Un Inger azi a plecat . Alex al Dianei .

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Eu ma tot gandesc la tine de cand am aflat...Intai m-am revoltat. Acum, cand erai fericita... De ce? Apoi mi-am raspuns singura ca a asteptat sa aiba cine te alina. Sufletul de mama insa plange...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Nu cred ca exista in lumea asta o modaliate de a alina in vreun fel durerea unei mame atunci cand isi pierde copilul.Nu cred ca exista o formula minune sa iti poata alina durerea, DAR citind tot ce s-a scris pe forum inca de la inceput legat de Alex, vazand cat de mult au incercat fetele de aici sa fie moral si material alaturi de tine Diana, sunt convinsa ca fiecare dintre fete sunt acum cu sufletul alaturi de tine si au in suflet o mica parte din durerea pricinuita de situatia extrem de dificila prin care treci tu acum.Fiecare dintre noi suntem cu sufletul alaturi de tine, fiecare dintre noi au acum o lacrima pe obraz, fiecare se gandeste acum la tine.Sper din tot sufletul sa simti toata aceasta caldura sufleteasca si ea sa te sustina , sa iti fie sprijin moral si sa iti dea puterea sa iti revii.Alex este acum printre ingeri, acolo unde este fericit si sanatos si asta sper sa iti fie alinare atat cat se poate...
Sincere condoleante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Sunt total socata! Nu-mi pot opri lacrimile. Drum bun la ingerasi Alex, sa-ti fie mai usor acolo sus, desi mi se pare tare nedrept pentru tine si mama ta ca vi s-a intamplat acest lucru. Voi erati inseparabili.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Diana nu esti singura,sunt alaturi de tine si ma rog sa poti trece peste cea mai cumplita incercare din viata unui om.Imi pare rau!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Sincere condoleante, Diana! Cuvintele sunt de prisos!

Zbor lin ingeras!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Cuvintele sunt de prisos ... a sosit diferit īn aceasta lume, atāta suferinta cāt poate īncapea īn inima unui omulet ... sincere condoleante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

nu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doamne, dumnezeule speram pana in ultima clipa ca nu e adevarat....acum am deschis fb...am vazut postarea dianei.....mintea mea a refuzat sa creada ca e vorba despre alex....febletea mea....din prima clipa in care i-am citit povestea, acest inger de copil s-a lipit de sufletul meu....speram ca e o coincidenta de nume....speram ca nu vad bine....si am intrat aici sa ma asigur ca e o greseala....prima postare e "alex e un inger" nu imi pot opri lacrimile.....imi vine sa urlu!!!!!
diana, draga mea, mamica curajoasa si speciala, nu exista cuvinte in lumea asta care sa iti aline durerea...nu stiu ce sa spun...sunt alaturi de tine si ma rog lui Dzeu sa il aibe in paza pe ingerul acesta greu incercat...
somn lin, copil scump...vei ramane mereu in sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Somn lin, alaturi de ceilalti inger, copil frumos!

Mie inca nu imi vine sa cred. Nu e posibil!

Diana, sincere condoleante! Nu stiu ce sa spun, nu imi gasesc cuvintele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Condoleante !
Dumnezeu sa te odihneasca in pace si liniste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Diana,mamica puternica si luptatoare,am ramas stana cand am citit
Dumnezeu sa il odihneasca in pace.Sincere condoleante si o imbratisare stransa si plina de compasiune

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput