Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu asa le spun tuturor celor care spun ca nu fac lectii cu copiii, ca nu trebuie, ca nu ii invata ...si ca copiii sunt premianti. Le spun ...perfect daca voi nu ii impingeti de la spate, avem noi mai putini de depasit

I know, i'm a bitch !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna pinguinilor

nu stiu ce-i cu mine...? ma simt cam naspha, si nu nu-s virusi de gripa.

mado, la pereti am vorbit unde ai auzit tu sa existe copi ascultatori de parinti? ba fii'mio mi-a spus astazi, cand am venit si am gasit rufele stranse cu toptanu si sacul de gunoi nedus, ca el a fost la Sozialstunde si a muncit destul. 'tu mama ai obligatii, eu deocamdata trebuie sa te enervez si sa-ti cheltui banii' apoi a ras in gura mare si a spus 'hei mom, cine-i baietelul tau?'
am voie sa ma supar sau sa mai spun ceva?

in rest am avut o zi linistita. am fost la servici, apoi la cumparaturi, apoi acasa la cratita, apoi la calcat cateva camasi. deci n-am facut nimik, in concluzie sunt fresh.


carmaw, mii de iertaciuni, La multi ani. sanatate ca-i mai buna ca toate. de restul ne ocupam noi singuri, sanatate sa avem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

cat costa o treaba de asta?


~ 2500 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Multumesc mult dragele mele de urari....azi am o zi trista comemorez 2 ani de cind mamica mea a plecat de linga mine!
O zi frumoasa,ginduri senine si da...sa avem cu totii parte de o viata sanatoasa si armonioasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Ziua buna, tuturor !

Va las un cantecel :

Rednex - Hold Me For A While
http://www.youtube.com/watch?v=gHCOAQEeD2w&feature=player_embedded

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Ce patisi?Asta e in categoria melodiilor de inima albastra...

Am inceput sa manac picant.Extrem de picant si sa-mi placa.Tocmaim acu` ,mananc paste cu scoici si patrunjel verde.Bine ,mi-am pus cateva scoici de gura barbatului ca el e cu fructele de mare,dar mie imi plac pastele simple.....

Or fi si din astia carora le plac de-ale marii,dar nu mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Pai si ce ? Tot timpul trebe sa fim veseli si zglobii ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Io nu prea`s altfel decat vesela si zglobie...imi aduce aminte de discotecile din studentie...`96,`97,cam asa ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

o zi/seara buna tuturor!
cele la dieta...sa nu citeasca ce urmeaza.

victorie, a iesit o sunca super buna!
secretul fumului a fost pana la urma sa nu puna lemne multe(cum zice in instructiuni), ci doar cate 2 bucatzele mici cat podul palmei.
la fiecare ora mai adauga putzin si tot asa...si nu mai iesea nici fum ca la nebuni...si se facea pe indelete.
sotul a vrut sa o faca cat mai la rece...adica fum fara caldura.

rufus, am o sunca, niste carnati...si macrou afumate...ca la mamaie la tara.
data viitoare o sa facem somon afumat, e un deliciu...dar aici e f. scump o juma de kg e $30....asa ca se merita sa il iau cu $4 pe juma de kg.
am mai facut si kaiser, o bucata de sunca, dupa ce am afumat-o, am fiert-o vreo 2 ore.

william chiar imi spunea ca-i aminteste mirosul de fum, de cand eram in Romania si mergeam la tzara.

deci vezi buflea, citeste-i si mesajul asta, sotului tau...

ce sa mai...am o comoara de sot !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

astazi, sotul si william au father-son day out...de la biserica se duc la restaurant bufet chinezesc.
william e innebunit dupa mancare chinezeasca, shrimp, crabi... etc...si la resaurantul asta maninci cat vrei. poti sa stai si 3 ore...si o zi intreaga...burta sa ai...pt numai $14/persoana.
se mai duc si la mall sa ii faca un medalion lui Pepper cu numele si numarul de telefon...asa ca eu am ramas acasa , ca nu puteam sa-l las pe Pepper atita timp singur.
asta e singurul inconvenient cand ai catzel.

Mergi la inceput