Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

da Buflea, ea este.
DianaAlex.



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Buflea daca mamica indoliata e pe lista ta...eu zic s o intelegem si sa nu mai oarticipe...off DD
Zau asa DOAMNE unde esti...parca VALI STELIAN cinta asta nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Vivi,pe a mea scrie si rowenta ....da` e cred ca a ta....
Mie mi-l electrizeaza nu mi-l umfla...e bleg si se scoala firele de deasupra.Trebuie dat cu solutie inainte de aranjat si pus aer cald la radacina...cica....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Buflea daca mamica indoliata e pe lista ta...eu zic s o intelegem si sa nu mai oarticipe...off DD
Zau asa DOAMNE unde esti...parca VALI STELIAN cinta asta nu?

Am citit mi se rupe inima....ouff DD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Bai, cum sa-ti moara copilul????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

ieri si pt mine a fost o zi ...cum greu gasesc cuvinte sa o descriu.

sotul a venit la ora 5 acasa cu dureri in piept. desigur ca majoritatea barbatzilor (rufus, no offence)nu stia nici macar ce asigurare are... ce sa mai vorbim de doctor, spital...absolut nimic.

sun la cabinet, vorbesc cu asistenta imi spune ca pt asa ceva treb sa mearga la urgentze.
mai avusese durerea asta si cu o zi in urma dar a fost doar de citeva minute si nu mi-a spus. ieri a tzinut insa cateva ore.

el glumea, zicea ca daca ajunge la Doamne Doamne...pune o pila buna si pt mine.
eu, sincer va spun...nu stiu daca ati avut vreodata senzatia ca nu mai vedeti ce e in jur in culori...ei...asa simteam...priveam in jurul meu si totul era gri.

asa ca, s-a dus la urgentze ...de urgenta....iar noi am ramas acasa si ne-am rugat pt el.

a stat de la 6 pana pe la 2 noaptea...i-au facut tot felul de teste. la inima nu i-au gasit pana acum nimic...dar mai urmeaza si zilele astea sa se duca pt mai multe teste.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Bai, cum sa-ti moara copilul????



"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Iaca in momentele astea imi vine sa injur"`tu-i mama ei de c...a de viata"...nedreapta si rea.Pai nici dusmanilor nu le poti dori asa ceva.E groaznic,cumplit,ingrozitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo pinguinilor

la noi s-a intors gerul, cred ca nici nu plecase prea departe.
cer scuze la maria sa sefa buflea ptr lipsa, dar sunt intr-o perioada aglomerata. azi am inceput gimnastica medicala si masajul, din aprillie incep si fizio terapia.

n-am apucat sa citesc din urma, doar ultima pagina...si am ajuns la subiectul de la sufletul credintei. ma coplesit vestea e impotriva firii ca o mama sa-si ingroape propriul copil. e cumplit de trist....


buflea, promit ca trimit poze, dar sa mai astepti.

va pup, aveti grija de voi si traiti la maxim fiecare clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Asaaa ...

Deci la after-care a inceput sa-i scoata afara si fiu-meu a inceput iar sa joace soccer. Cu blugii si adidasii de scoala ... rezultat ? Intr-o sapt a rupt o pereche de adidasi si una de blugi.

Mai, acum mie nu-mi vine sa cert copilul - decat sa stea in scoala, prefer sa stea afara si sa bata mingea, dar cum sa-i spun sa ramana cu hainele intregi pe el ?

Acum in lunch m-am dus la Marshalls si i-am luat 2 perechi de adidasi. Am platit si am ajuns la masina fara card ... habar n-am unde a disparut. Asa ca, am sunat si mi l-a anulat ...acum astept sa imi vina altul prin posta cu alt numar ...asta este, ce mai pot spune ? Problema este ca daca adidasii aia nu ii sunt buni sau nu ii plac, nu mai pot sa-i dau inapoi ... si lui fiu-meu daca nu ii plac, prefera sa se duca cu aia rupti, dar de purtat nu ii poarta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

daca adidasii nu sunt purtati, daca au eticheta, daca mai ai si bonul de casa te poti duce cu ei si iti da cash sau store credit, nu conteaza ca ai platit cu cardul .

Mergi la inceput