am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Cum voi proceda cu cele ce le voi strange?Le trimit Andreei sau strange cineva mai multe si merge? Eu nu prea ajung in zona ei...deci daca merge cineva sa dea de stire poate ma intalnesc sa dau si eu pachetul . Ma gandesc ca sa mearga la posta e o aventura cu copiii dupa ea...Cum e mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


trimit pm roisin, alex_andra, danyalo.

Va multumim mult ! Datorita Oamenilor ca voi nu se pierde Speranta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Manuela am citit mesajul de la tine. Eu azi si in we strang toate lucrusoarele de bb si de copii mai marisori inclusiv jucarii si ceva dulciuri...si le fac pachet. Pt. mine cel mai bine ar fi sa ma intalnesc cu tine undeva in zona Arcului de Triumf-Kiseleff-Victoriei-1 Mai ce te aranjeaja pe tine mai bine...saptamana viitoare o sa te contactez!

Dany de baietel Stefan-Ioan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

va multumesc tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Cine doreste sa trimita ceva consideram ca cel mai potrivit e sa transmita prin CURIER care sa mearga direct la destinatie, la Andreea

Ganditi-va ca e greu sa mergi cu 3 copii sa ridici de la Posta un colet.

tuturor

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Da, danyalo ne putem intalni la Arcul de Triumf sau la 1 Mai !
Multumim mult !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunnyday07 spune:

Cat e chiria pe luna pentru apartamentul Andreei?

Andreea, are cine sa te ajute cu copiii cat timp vei sta in maternitate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

inca nu stiu daca are cine sa stea cu copiii cat sunt in maternitate.mai sunt 2 luni si jumatate pana atunci.sa vedem ce se intampla pana atunci.daca o sa mai raman aici unde locuiesc trebuie sa gasesc pe cineva sa stea cu copiii,o cunostinta ceva.daca nu voi mai putea plati chiria si voi fi intr-un centru ceva,ceea ce sper sa nu se intample vreodata,atunci nu mai e nevoie sa gasesc pe nimeni care sa ma ajute cu copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

deea, am facut un pachet cu cate ceva pentru fiecare din copilasii tai.
cele mai multe sunt pentru fetita din burtica, dar nu pot ramane nici ceilalti neglijati, nu?:)

In we voi veni la tine sa ti le aduc. Te voi suna inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Poate ar trebui procedat cum a procedat Carla cu Lavinia, mamica din Sibiu. Stransa o suma de bani si platit chiria pe 6 luni. 6 luni acopera timpul ramas pana la nastere, nasterea si putin dupa. Plus platit utilitatile aferente acestei perioade.

In acest timp, deea poate sta fara stresul chiriei si utilitatilor si cauta pe cineva care sa stea cu copiii cat timp e in maternitate, plus ceva de lucru.

Mergi la inceput