am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

chiar i am scris manuelei ca nu stiam cum sa va multumesc pentru colet ca l am primit azi.foarte frumoase lucrurile va multumesc mult de tot.a fost toata ziua fericire pe copii.halatul de baie i s a potrivit de minunei fetitei de 2 ani.e super fericita.toata ziua a stat imbracata cu el.toate lucrurile au fost bune de ei si chiar ne lipseau.pentru cea din burtica am mai primit hainute.si oricum cand sunt asa micuti nu prea ai nevoie de multe lucruri pentru ca va creste foarte repede.este de ajuns tot ce ne-ati trimis.va multumim...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Deea cand faci primele figurine

te rugam sa faci poze si sa ni le trimiti pt a le pune la licitatie

Te ajutam sa vinzi din ele :)






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

ah...multumesc alinuk.m am gandit ca nu este foarte costisitor sa cumpar materialele de care am nevoie.si in plus imi place sa pictez.chiar am gasit pe cineva care face figurinele acasa.si mi le da la jumatete de pret decat se vand pe magazinele online de specialitate.m am gandit sa iau cateva la inceput sa vad cum se vand.m am gandit ca poate in felul acesta voi reusi sa mai fac niste banuti si sa imi fie mai usor cu cheltuielile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

vroiam sa va multumesc din tot sufletul pentru tot...mai ales pentru ca ne ati ajutat sa platim chiria luna aceasta.acum copiii au foarte multe jucarii si ma bucur ca au hainute.tot ce ne ati trimis pana acum este mai mult decat necesar.de acum o sa incerc sa gasesc modalitatea prin care sa ma descurc sa imi permit sa platesc chiria singura.va sunt extrem de recunoscatoare ca m ati ajutat sa ies putin din situatia grea in care ma aflu...va pup pe toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

iata surpriza de azi :)

la galerie :)

(pe nepregatite si negandite...mi-am tinut promisiunea fata de printesa... )

Cristina Maria multumim

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Andreea, ti-am trimis un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

deea, am emotii:)
i-a placut lui Nicholas masinuta/robot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

hai ca nu stiam unde sa te gasesc alex_andra.am incercat sa o asamblam dar eram foarte obosita si nici nu ma simteam bine...dar i a placut mult...si alexandra a facut de aseara abtipildul cu gel.i a placut mult.mai mult alexandra a fost incantata de robotzel.poate maine incercam sa l asamblam ca imi este teama sa ii las nesupravegheati cu lego-ul.poate ii vine briannei vreo idee sa manance vreo piesa...:))iti multumesc mult pentru ce ne-ai trimis.in special pentru sterilizatorul pt biberoane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Ma bucur tare mult:)
Vezi ca poate fi asamblat si ca masinuta si ca robotel. Parca asa am vazut pe cutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Si la doctor, cu alexandra, ati rezolvat ceva?

Mergi la inceput