Martisor pentru voi

Martisor pentru voi | Autor: alinuk

Link direct la acest mesaj

Aceasta primavara vine in viata Mariei cu bucuria si satisfactia propriei munci si stradanii.

Hartia a capatat viata in mainile ei si s-a transformat in vestitori ai primaverii atat pentru ea cat si pentru noi, cei care i-am vazut, admirat si cumparat felicitarile.

Am primit zilele acestea, ca semn de multumire din partea copilei, un martisor special.
Doua tablouri minunate, pe care vi le ofer virtual.
Ma gandesc ca ele pot reprezenta obiecte de licitatie pentru actiuni viitoare ale campaniei Gestul care poate schimba un destin, in cadrul careia s-a desfasurat si actiunea felicitarile Mariei


... sper din suflet ca gestul fiecaruia dintre noi sa insemne ceva in viata acestui copil


Iar eu va multumesc tuturor pentru implicare si pentru gandurile bune.


PS: acum doua saptamani cand am fost la ea si cand i-am citit mesajele voastre de la topicul dedicat, i-am povestit cate ceva despre noi, despre aceasta comunitate si despre faptul ca "ratusca" este un fel de simbol al comunitatii desprecopii.com
a tinut minte







Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

felicitarile Mariei
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Va atasez aici si situatia banutilor intrati in cont.

Acum doua saptamani i-am dat Mariei primii 500lei intrati in cont, urmeaza ca restul de bani, inca aprx 300lei sa ii dau cand voi mai merge la ea (in max cateva saptamani).

in afara de cei 540 lei intrati in contul de lei, au mai intrat si aprx 50 euro in contul de paypall.

total: 800 lei

tuturor



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

felicitarile Mariei
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput