Doubt

Doubt | Autor: violetan

Link direct la acest mesaj

Inspirata de fetele de la subiectul cu barfa m-am apucat sa (re)vad filmul Doubt. Problema este ca s-a intrerupt brutal la minutul 62 si nu mai pot vedea finalul. Nu-mi amintesc ce s-a intamplat.
Intrearea care ma macina este:'Era sau nu era vinovat parintele Flynn?"
V-as ramane recunoscatoare sa-mi reimprospatati memoria. Sunt frustrata.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Violeta, uite aici, filmul. Merge sa il dai de unde ti s-a intrerupt.

http://www.filme-net.com/2011/07/doubt-online-subtitrat-2008-filme-online-gratis.html





allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc, allinta. Nu, nu merge. Aici l-am vazut. Aici se intrerupe la minutul 62-63.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Violeta, de la calculatorul meu, filmul merge fara probleme de la orice minut l-as pune.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:




Citat:
citat din mesajul lui allinta

Violeta, de la calculatorul meu, filmul merge fara probleme de la orice minut l-as pune.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.




La mine nu :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

nici aici nu merge? http://filmehd.net/doubt-2008-indoiala-film-online-gratis.html ,sunt mai multe site-uri unde poti sa il vezi...cu o cautare pe google sigur gasesti unul care merge.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc fetelor, eu intrebam de fapt daca era sau nu vinovat parintele Flynn. Nu mai am timp acum de cautari filme, cu siguranta gasesc pe net variante (ma pricep, de fapt ar fi cam jenant sa nu ma pricep) dar nu ma mai pot ocupa cu asta acum.
Daca exista cineva care vrea sa-mi raspunda la intrebare as aprecia. Daca nu- putem inchide subiectul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

http://www.imdb.com/title/tt0918927/synopsis

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan

Multumesc fetelor, eu intrebam de fapt daca era sau nu vinovat parintele Flynn. Nu mai am timp acum de cautari filme, cu siguranta gasesc pe net variante (ma pricep, de fapt ar fi cam jenant sa nu ma pricep) dar nu ma mai pot ocupa cu asta acum.
Daca exista cineva care vrea sa-mi raspunda la intrebare as aprecia. Daca nu- putem inchide subiectul.

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007





filmul te lasa in dubiu , alegi ce vrei, ce simti...nici "sora" nu era total convinsa si pe ea o macinau dubiile

eu am ales sa cred ca parintele avea el pacatele lui marturiste duhovnicului , dar in cazul de fata era nevinovat, nu cred ca se uita la copil altfel decat la un copil care avea nevoie de ajutor....dar e alegerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc mult!
Deci de-aia nu-mi aminteam exact.

Mergi la inceput