M-am hotarat.............adoptie(88)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariamghicu spune:

buna athosica!
pe noi ne-au contactat cei de la adoptii chiar cu cateva luni inainte de a ne expira atestatul... ne cam pierdusem speranta si ne gandeam ca ar trebui sa ne reatestam (strans recomandari, documente medicale, cazier etc.) ... sa ne spuna ca am fost potriviti de ORA cu un baitzel nu chiar foarte mic si imediat ne-am dus sa vedem dosarul acestui prichindel.
intre noi fie vorba prichindelul zice ca este bebe in continuare...

acum avem deja la activ doua vizite si sper sa il vedem si la finele acestui WE.

deci sa nu iti pierzi speranta... exista cineva acolo sus care le aseaza pe toate atunci cand trebuie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

La multi ani de 1 Marrtie! Sa aveti o primavara frumoasa si soare in suflete!
La noi acasa lucrurile incep sa intre intr-un normal visat de o viata. Nu au fost usoare perimele doua saptamani, dar totul se topeste in jurul meu cand micuta mea rade de bat vecinii in pereti , cand sta minute in sir lipita de noi , doar asa , sa ne imbratisam , cand nu mai tinem minte sirul de ce-urilor, chiar si atunci cand spune"nu vreau pentru ca asa vreau eu". Este o cutiuta cu minuni de la ca invatam in fiecare moment ce conteaza cu adevarat si cat de simplu este , de fapt , totul.
Va imbratisez cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_gh spune:

Buna dimineata, drage doamne.
Sa aveti o primavara plina de realizari si impliniri. Copiii sa va umple casa de rasete si zambete.
loriana74 un pupic pentri printesa si pe vecini daca ii dor mainile de atata batut in pereri spune-i sa bata cu capul
mariamghicu sa iti ajute Dzeu
Sandy2707.
fetelor virtual va trimit un martisor si multe ganduri bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

La multi ani si o primavara minunata tuturor!
Va pup si va ofer un martisor virtual!
Loriana, m bucur pentru voi si pentru printesa voastra!
Maria, ma bucur ca intalnirile decurg bine. Abia asteptam sa ne spui k il iei pe pitit acasa.
Cat despre AM, cu siguranta este o femeie buna, dc iti povesteste despre program, despre obiceiuri, preferinte....
Si cuvantul ei conteaza in decizia finala....Multe dintre AM sunt sufletiste si isi doresc o familie frumoasa si iubitoare pentru copiii pe care i-au ingrijit.Sigur pe voi va place
Mada, te asteptam mai des

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

O primavara minunata fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_e spune:

Buna dimineata fetelor!
Va doresc sa aveti o primavara frumoasa, insorita si sa va vedeti puiutii cat mai repede acasa!

Va pup si va imbratisez pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

La Multi Ani, tuturor, o primavara frumoasa va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Un 1 Martie minunat, sa va bucurati deziua frumoasa si insorita!

O primavara speciala tuturor!

Cu mult drag,
Iridessa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Va doresc tuturor a primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliGuran spune:


Razele calde ale soarelui de primavara sa va intre in casa cu bucurii ,sanatate si sa va gaseasca pe toate alaturi de copilasii vostri dragi !
Felicitari tuturor care v-ati atestat sau ati reusit sa va copilul mult dorit!

Mergi la inceput