M-am hotarat.............adoptie(88)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mari_mohi spune:

Felicitari Dacris ,ma bucur din suflet pt tine si pentru fetele ce au reusit sa isi implineasca visul.Va citesc zi de zi ,dar nu postez pt ca nu am nici o veste buna, din contra a trecut aproape un an fara nici un rezultat ,astfel ca mai avem putin si vom depune actele pt a fi reatestati si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Bravo dacris, felicitari!
Se pare ca intuitia lui malex a fost corecta
Te asteptam sa ne povestesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

da, si eu care credeam ca malex viseaza...oricum m-am convins! fiecare lacrima conteaza ptr dzeu, asa ca acceptati suferinta si nerabdarea caci cu atat mai mult va rasplateste! am asteptat 2 ani si jumate si as mai astepta inca pe atat sa am parte de momentele astea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

dacris , felicitari . conteaza enorm aceasta prima impresie si se pare ca la voi a fost ceva atractie . asa ca , eu cred ca sunteti tot mai aproape de momentul in care visul vostru se va implini .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriana74 spune:

dacris , ma bucur din suflet pentru tine! sper sa fie puiul tau si sa-l aveti acasa cat mai repede.
pentru noi ,maine se implineste o luna de cand o avem acasa pe micuta. noi eram ultimii pe lista si ne-am intrebat si noi cum de altii au putut spune nu. Probabil , ce-i al nostru este pus de-o parte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Neata, fetelor!
Dacris, felicitari!
Ti-am ziz eu....
Ma bucur enorm pentru tine.
vrem sa ne povestesti: prima privire, cum a reactionat, ce ati aflat despre el? Cum ai reactionat tu? Ce zice sotul? Vai...ce ma bucur!
Loriana, te mai asteptam cu vesti despre pitica: cum ii e in noua casa? Cum s-a acomodat? cum va simtiti voi?Cum s-a schimbat viata voastra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

Dacris, ma bucur nespus de mult pt voi!!!!! Asteptam povestea!!!

Asa ma gandeam si eu zilele trecute (ca tocmai ne-a iesit noul atestat), ca m-as mai atesta de 2 ori dar numai atunci cand ne vor suna sa ne sune pentru a ne prezenta copilul nostru (am eu un fix ca nu as vrea sa refuz un copil pentru ca mi-as face multe mustrari de constiinta), cel pe care l-am asteptat atat de mult. Si in plus sa fie totul bine, sa nu am parte de piedici.

Loriana, la cat mai multe lunite si ani impreuna cu puiul vostru!

valentina, te pup!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

FELICITARI DACRIS, ma bucur tare mult pentru tine, te asteptam cu povesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Felicitari DacrissSe pare ca mai avem o mama printre noiPrimele momente sunt magice si greu de explicat in cuvinte, dar magia se va mentine. La mine a trecut 1an si jumatate si tot simt magia. Iti doresc din suflet sa-ti aduci comoara acasa cat mai repede!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_e spune:

Felicitari Dacris!!!! Sa va fie cat mai curand aproape!!!
Doamne ajuta!
Va pup fetelor, sa aveti o dupa-amiaza frumoasa.

Mergi la inceput