M-am hotarat.............adoptie(88)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Buna, fetelor! Am fost la birouri, am vazut dosarul si poza acestui copil. Pare ok. Mult mai important este ceea ce vezi si simti cand il vezi in realitate, stiu din experienta cu ceilalti copii pe care i-am vazut ca poate fi diferit de cum se prezinta in poza. Este un baiatel de 1 ani si 6 luni, sanatos, se afla in alt judet, departe de noi cu vreo 250 de km. fiind la distanta ramane sa stabilim cand putem sa mergem si vom spune cum a fost. pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

dacris succes . sa fie dragoste la prima vedere .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malex spune:

Dacris, nu stiu de ce , dar inima imi spune ca el e copilul tau!
Te asteptam cu vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_e spune:

Succes Dacris!!! Iti doresc ca acest micut sa fie puiutul mult asteptat si sa va fie alaturi cat mai repede.
Celorlalte fete de pe acest forum care sunt in asteptarea unui....telefon....(ca mine, de altfel), le urez noroc si sa fie sunate cat mai repede.
Speranta moare ultima!!! Sigur va iesi soarele si pe strada noastra!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

multumim pentru incurajari andre_e . cred ca timpul le va rezolva si le va aseza pe toate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

Neata, fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daro26 spune:

Buna!

Zilele astea intentionam sa depunem si noi dosarul in vederea atestarii. Desi m-am gandit de mult la ea, scrisoarea de motivatie ne ridica ceva probleme, in sensul in care ar trebui sa fie nici prea oficiala nici prea sentimentala. Stiu ca e f personala, de aceea am ezitat sa va cer un sfat / un model, dar cred ca ma va ajuta mult. Asa ca vin cu rugaminea de a-mi trimite aici sau pe PM sfaturi sau modele pentru redactarea scrisorii de motivatie. Multumesc!

Seara frumoasa si noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printe spune:

Fetelor, daca doriti sa contribuiti la scrisoare:
http://forum../viewtopic.php?f=10&t=200&start=460

nu stiu de ce nu merge ...ii dau copy paste si automat este truncat.

intrati pe:

forumulul de la SOS infertilitatea ->Adoptii-> Vream sa putem adopta -> ultima pagina
Cred ca imi truncheaza pentru ca e linku de la alt forum...


Mutatiile MTHFR C677T si A1298C ambele heterozigote, 1 sarcina oprita in evolutie la 6s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

la mine nu merge link-ul .
la voi merge ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Fetelor, adunarea! Am o noutate! Azi l-am vazut pe copilas...cred ca este al meu...trebuie sa imi revin si va povestesc amanuntele, dar intelegeti voi cum a fost...tind sa cred ca vrea musai sa imi faca cadou de ziua Mamei...

Mergi la inceput