M-am hotarat.............adoptie(88)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine2012 spune:

Dacris, Doamne ajuta!!!!!!Ce veste minunata de 8 Martie

Fetelor, de ziua noastra, a femeilor, va doresc multa sanatate, bucurie si noua, cele care mai suntem in asteptare, rabdare fff multa!
va pup cu drag ! si va trimit si cate o floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

!
Azi de 8 Martie sa aveti o zi minunata !!
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

LA MULTI ANI. Doamnelor va daresc sa fiti fericite sa va bucurati de cei dragi.
Pentru viitoarele mamici le doresc sa aiba cat mai repede comorile acasa, si anul viitor sa curga "lacrimi de fericire", cand cel mic vine cu bratele deschise sa le spuna " La multi ani".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_e spune:

LA MULTI ANI pentru toate doamnele, domnisoarele, mamicile si viitoarele mamici!!!
Sa fiti sanatoase alaturi de cei dragi, iar noi, cele care suntem in asteptare, sa ne ajute Dumnezeu sa ne vedem copilasii cat mai repede langa noi.
Va pup, va imbratisez si va trimit la fiecare cate o floare virtuala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Tuturor mamelor si viitoarelor mamici de aici si de pretudindeni le doresc sa se bucure pana la adanci batraneti de copii lor!
Iar celor care ii asteapta sa fie o asteptare scurta si cu multa multa bucurie la final

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_e spune:

Felicitari Dacris!!! Sa fie cu noroc si sa fie copilasul pe cae-l cautati. Nu te teme ca e din alt judet pt. ca si noua ne-a zis responasbila de caz ca sunt sanse mai multe de gasire a unui copilas in alte judete. Asa ca nu-ti mai face probleme, o sa vezi ca va fi bine si acel micut/micuta va este destinata.
Asteptam mai multe detalii despre copilas si pareri despre prima intalnire. Sa fie SUCCES din plin!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariamghicu spune:

dacris daca acest copil este pentru voi nu conteaza a cata familie selectata sunteti. noi la pokemon-ul nostru (aka Jonny Bravo ) am fost a doua familie ... nu stiu de ce prima a renuntat ca acest copil este atat de lipicios ... la multi ani tuturor mamicilor si viitoarelor mamici de ziua mamei... o zi splendida in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Azi e o zi speciala pt.noi fameile ,mamici ,bunici ,domnisoare.
Nu vreau sa intristez pe nimeni.
Din intimpare am dat de acest articol care este tare trist si ma gindeam ca chiar daca aceasta zi e o zi deosebita nu ma poate opri nimic sa nu ma gindesc la acesti copii dezavantajati ,care incearca sa supravietuiasca intr-o lume dura.
Daca vreti si aveti timp incercati si voi sa-l cititi.
http://jurnalul.ro/special-jurnalul/reportaje/trista-poveste-a-celei-mai-bune-scoli-de-imblanzit-copiii-delincventi-638615.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Felicitari, Dacris!!! Ai primit o veste minunata de ziua mamei! Nu te ingrijora si nu pierde vremea gandindu-te de ce puiutul nu a fost dorit de alte familii, poate pur si simplu nu era copilul lor! Asculta ce iti spune inima!

La multi ani cu tot ce este mai bun tuturor mamicilor (includ aici si fetele in asteptare!!!! Toate suntem sau vom fi curand mamici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina30 spune:

La multi ani tuturor mamicilor din lumea intreaga, dar si viitoarelor mamici! Va doresc tot binele pe care mi-l doresc si mie si familiei mele. Va pup pe toate si va ofer o floricica din sufletul meu
Dacris, vestea este minunata. Ma bucur nespus. Cu siguranta este un semn divin.
Nu te gandi de ce nu l-au vrut primele familii. Doar de asta se face lista de zece... Fiecare copil isi cauta familia, se nasc pentru o anumita familie.
Cate unii nu au noroc sa o gaseasca in aceasta viata, asa cum anumite familii nu au parte de copii....pentru ca nu ii cauta.
Dar voi sigur va veti gasi copilul. E luna martie, luna cand vin berzele. Mergi la copil increzatoare in puterea lui Dzeu.
Andre, felicitari pentru atestat si asteptare cat mai scurta
Athosica, si tu esti o persoana speciala
Eu azi am avut serbare la scoala si am avut si o sarbatoare specifica alternativei. Am impresionat parintii si am fost foarte incantata.
Va pup pe toate!

Mergi la inceput