Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Retrage-ti cuvintele referitoare la Poasta Romana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Mie mi se pare ingrijorator ca din 25, doar 10 ascultaram de deadline... mmm, bufleo, ti-ai cam pierdut autoritatea.
Mai e mult pana la paste, dar era un soi de regulament... nu-sh' ce pana mea am de ma mananca in halul asta limba/pielea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Soro, fii si tu permisiva ...stii principiul ala de people management, daca ii lasi sa faca ce vor si te bazezi pe simtul de responsabilitate al fiecaruia, ai rezultate mai bune cu oameni mai fericiti, decat daca ii tii pe toti in hamuri ca la gradinita ... asta incerc sa ii sun si eu sefei mele care ne numara minutele cand ajungem si cand plecam de la serviciu, astfel incat a pica pe numarul ei, a devenit o prioritate de serviciu in fata termenelor de terminare a unui proiect.
Bunny-ul asta are ca majoritate, participantii de la Santa-ul din iarna ... in iarna a fost un succes. Mai este timp si multi sunt cu cadourile la usa ...

Eu cred ca fiecare o sa se achite cu succes de acest angajament si cine nu a fost multumit (de cadou, de termen, de destinatar), nu o sa mai participe a doua oara ...

Eu am incredere, nu e proiectul meu, eu numa il admiistrez (emoticon cu flori pentru toata lumea - pe care nu il am la Raspuns Rapid - cap,zid,bang )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Eu nu mi-am desfacut cadoul, nu stiu cat mai rezist insa, oricum e un nou record daca rezist 3 zile.
Sincer....nu vreau sa-mi ghicesc expeditorul....mie-mi place mai mult sa ramana misterul, am noroc ca nu-s buna la gasit indicii....sunt chiar varza si banuiesc ca in mister am sa si raman
Eu deja ma inscriu si pt. urmatorul...cand e?? pe 1 iunie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Am trimis si eu astazi.
Cer scuze iepuricii ca va trebui sa duca gunoiul de doua ori, din cauza mea, la cata hartie de umplutura am folosit sa... umplu cutia, mult prea mare pt. continut

Pe mine cica m-a cautat azi Iepuriciul pe-acasa, din pacate la ore matinale gen 10-11 dimineata eu dorm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

azi am primit telefon de la prietena mea din Belgia care a primit cadoul de la BUNNY a mea:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:


Soro, cadourile le dezvaluim dupa Paste ... baga-le la loc in cutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

si eu m-am achitat azi de angajament

edit: de vineri m-a doborat aceeasi viroza despre care se discuta mai sus
Buflea si intreaga audienta rog sa apreciati cat de disciplinata m-am aflat tura asta.
(m-am abtinut. tare. tare de tot)





Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Bravo Iepurila,

Iti dau cadou un morcov la gratar pe pat de frunze ...

Sanatate !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Eu am mai comandat si ceva homemade si mi s-a promis ca pana luni primesc...asa ca marti va pleca in tara cadoul meu.

Mergi la inceput