Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Sanatate multa! Asa mi s-a acrit si mie de virozele aste...acu 2 saptamani plodu racit, muci, tuse si stranuturi....astea i-au declansat ceva existent dar nedepistat pana acu...hidrocel comunicant, inca nu i s-a retras lichidul de la testicul, i-a trecut raceala 3 zile, acu iar e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Multumim. Ce ma ingrijoreaza e ca nu e viroza, e ceva mai nasol. Sau, daca e viroza, e si asta mutanta. Sambata a dus boala pe picioare, ca li s-a cerut sa lucreze. Insa ieri si azi... praf, nu se poate tine pe picioare. Cand arde de febra, cand tremura de frig, de sta in pat cu pulover si doua paturi. Cand tuseste si muceste, cand il doare pieptul si haraie. Plus, n-are pofta de mancare si nici echilibru. Ii vine greata si sa vomite. E deshidratat, sensibil la zgomote, cu nervii intinsi.

Banuiesc ca e un virus tampit, deci nu are rost sa ii dau antibiotice. Multe lichide, ceaiuri, sucuri din fructe stoarse. Si antitermice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Da, ceaiuri calde cu lamaie si miere, freshuri de fructe, supe de pui si legume....tine cam 7-10 zile...am suferit si eu, cumplitttt...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

O, vai, 7-10 zile??? Sper sa nu aiba repercusiuni la serviciu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

E spurcata si nu raspunde la nimic....eu ma mentineam cat de cat cu teraflu si sinupret drajeuri (mi-au oprit nasul din curs si mi-au desfundat capul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

A ajuns cadoul de iepuras, multumesc Bukarest Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

si eu am trimis de mult cadouasul spre bucuresti.
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Iepurashelor ,

Azi Aprilie 10 avem urmatoarea statistica :

- 10 cadouri sunt pe drum
- 3 din cele 10 sunt deja la destinatar
- 15 cadouri sunt la usa, gata sa fie trimise ...nu-i asa (emoticon care face cu ochiul )

Ia sa vedem, ce Iepurila isi arunca primul cadoul, pe usa afara, spre destinatarul lui ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Iepurashelor ,

Azi Aprilie 10 avem urmatoarea statistica :

- 10 cadouri sunt pe drum
- 3 din cele 10 sunt deja la destinatar
- 15 cadouri sunt la usa, gata sa fie trimise ...nu-i asa (emoticon care face cu ochiul )

Ia sa vedem, ce Iepurila isi arunca primul cadoul, pe usa afara, spre destinatarul lui ?

eu am trimis in acelasi timp unul in buc altul in emirate
cel catre emirate a ajuns de 3 zile:(:(

trimise ambele marti imediat ce am stiut pe dna mea iepurila
posta din romanica...desteptarea va rog:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Carma, cadoul tau a ajuns.

Mergi la inceput