Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Eu zic ca nu e asa o problema daca se intarzie 2-3 zile. Au zis fetele ca nu au de ales. Eu nu o sa intarzii, miercuri, cel tarziu, trimit.
Cu 3 indicii, da? Super idee, imi place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

vreau si eu telefonul iepuroiului, te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Toata lumea are dreptate - si emanouela si fetele intarziate.

Deci sa fim flexibili, termenul pus de mine le acopera pe fetele din afata Romaniei care primesc, respectiv trimit cadou ... daca sunteti local si stiti ca ajunge in cateva zile, se poate intarzia livrarea ... rugamintea mea este sa-l luam pe Bunny in serios, asa cum s-a intamplat la Santa. Succesul acestui joc depinde de voi ...

Va rog sa scrieti pe subiect cand trimiteti cadoul ...ca sa pot tine o evidenta.

Va mai rog sa scrieti tot pe subiect cand primiti cadoul, astfel incat Iepurii expeditori sa stie ca si-au terminat proiectul ... si eu desigur care tin o a doua evidenta

Daca aveti nevoie de numere de telefon, intrebati-ma in privat, din motive evidente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

trimis deja de sambata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Eu am cerut amanarea trimiterii cadoului meu,din motive ff bine intemeiate,nu dintr-un moft.Dar daca unii pot prevedea situatiile neasteptate aparute in viata lor....eu una nu am putut,asa ca va trebui moarta coapta ,sa ma pun pe alergat maine sa caut cadoul,sa nu care cumva sa incalc REGULAMENTUL si sa nu ajunga cadoul meu ,aici,la doi pasi de mine,cadou pe care il pot duce si personal .

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Am trimis cadoul in data de 30.03.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Gata am trimis si eu pachetelul cuminte si regulamentar sa u mai ie necajita Emaouela
Pupam si DUPA poate ne veden, desi unele fete se cuosc deja, poate iesim in parc undeva, facem poze si le trimitem celor care sunt mai departe de Cismigiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Sunteti belea, eu m-am referit strict la principiu. Nu vreau ca nimeni sa se dea peste cap ca mi-am spus opinia, e strict opinia mea...na, ma mananca degetele uneori.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

Sunteti belea, eu m-am referit strict la principiu. Nu vreau ca nimeni sa se dea peste cap ca mi-am spus opinia, e strict opinia mea...na, ma mananca degetele uneori.


Prea des noi ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii. John F. Kennedy


Ba eu sunt de acord cu tine. Si te sustin, dar nu am vrut sa ma mai manifest ca si asa am inveninat subiectul cu interventiile mele.
In cazul Alex@Sara nu e un moft si Luminita, te rog sa nu o iei personal, nu e cazul. E vorba ca daca toti ne bagam in ceva stiind un termen, e deranjant sa il depasim doar asa pentru ca stim ca putem. E ca si cum arunci o hartie pe strada ca poti, si cosul e un pic mai departe. Pare ca nu-ti pasa de faptul ca cei mai multi respecta intelegerea si te gasesti tu, fara un motiv real si obiectiv, sa iti prelungesti termenul.


Eu l-am trimis din 3 aprilie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

Nu e vb de bobarnace...e vb de principiu, exista un regulament, ne-am bagat aici citind regulamentul, fiind de acord cu el....acum ce facem? il incalcam ca de, nu putem fi trasi la raspundere de nimeni? Cam asa e si in viata reala....daca nu putem fi trasi la raspundere se merge pe principiul, "se poate si asa"...cu asta nu sunt de acord.

Prea des noi ne bucuram de confortul unei opinii fara disconfortul cugetarii. John F. Kennedy


Eu pot sa spun si de ce il incalc: cheltuieli neprevazute, sot bolnav la pat cu febra 39, o boala ciudata, care combina simptome de gripa cu simptome de toxiinfectie alimentara, zace de doua zile si va ramane acasa toata saptamana. Tratamentul de pana acum nu functioneaza.

Imi pare rau de situatie, nu m-am asteptat la asa ceva.

Mergi la inceput