Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Si eu simt la fel ... Dar am avut cerere, de la mai multe persoane, pe mai multe canale.

Santa are farmecul Craciunului care nu poate fi inlocuit de altceva.

Oricum, o sa fie frumos si de Paste. Numai de noi depinde asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Carmaw...am inteles. Din prima. M-am prefacut un pic.

Bufleo, ai luat spaga sa faci si runda asta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Eu ii inminez lui BUFLEA medalia de aur pt cel mai frumos gest de....voluntariat!
Cu siguranta e multa lume care practica acest sport!
:-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Eu vreau doar sa spun ca sunt incantata de destinatarul/destinatara meu/mea . O stiu doar de pe forum, dar respect foarte mult persoana cu pricina si sunt foarte bucuroasa ca ii pot face un mic cadou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

Eu ma simt ca la scoala...cand ne faceam, tot asa, prin extragere, cadoruri ...moama si ce ne mai bateam creierii, intrebam in dreapta si stanga, cercetam ce si cum...asa si acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Eu sunt usor necajita... Am o destinatara enigmatica, nu stiu de unde sa o " apuc" sa o surprind mai bine, nu vorbeste prea mult despre ea sau micuti, hm, detectiv de suflete o sa devin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Pardon, greu cu tehnologia am reusit sa descopar o multime de mesaje, imi place, da, imi place

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Pai vezi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Si eu am de facut sapaturi ca nu stiu nimic despre secret bunny a mea. Am o idee de cadou deja, dar vreau sa ma asigur ca chiar are hobbyul respectiv. Daca il are, facem club!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Asa dragele mele, asa se face ....asta este farmecului jocului. Sa habar n-ai cine e destinatarul, sa umblii pe urmele lui, sa il descoperi si sa ii trimiti, nu ceva scump, ceva care sa il bucure ....sunt sigura ca exista o gramada de lucruri marunte care ne bucura.

Mergi la inceput