Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu nu am inteles nimic, am avut treaba, am trimis la jumatate dintre voi mesaje ... ce s-a intamplat ?

Trebuie sa refac tragerea ?

Daca trebuie, o bag si pe Emanuela ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Cred ca un user a postat cui trebui sa ii dea cadou. Postul a fost sters ulterior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Hai ca am priceput ...

Ok - ramanem pe pozitii ... norocul face ca am trimis tragerea la sort numai pt jumatate din voi ...asa ca o bag si pe Emanouela, ii schimb lui Elle_Seb destinatarul si trag din nou doar cu jumatatea de useri la care nu am trimis.

Deci:

Toate mesajele pe care le-am trimis pana acum raman valabile in afara de Elle_Seb careia ii vor trimite un nou user.

1. Nu dezvaluiti numele destinatarului.

2. Emanouela - trimite-mi o adresa postala unde sa primesti cadoul de la Iepurila.

3. Nu ma mai zapacitit ca va tai de la ciocolata de Paste, dar va pun sa-i priviti pe aia care o mananca ...am zis !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Ok - am dres-o.

Am facut niste misculatii manuale, absolut aleatoare, doar ca sa le potrivesc ...

Deci continui cu mesajele private.

Emanouela am nevoie de adresa ta ...sper sa nu te retragi dupa ce te-am impins pe sub usa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

ok - Dragelor,

In acest moment toata lumea isi cunoaste destinatarul ... Aveti timp sa il studiati (pe forum) si sa-i alegeti un cadou care credeti ca il bucura ...

Aveti timp pana pe 10 Aprilie sa va hotarati, sa il cumparati, sa-l impachetati si sa-l trimiteti prin posta.

Propunerea mea este sa nu va dezvaluiti nick-ul sau numele pe cadou.
La expeditor, pe cadou puneti numele sotului, sau a copilului, sau a amantului, sau ... orice alt nume. Oricum nu cred ca conteaz aprea mult numele expeditorului ... Ma gandesc ca o sa fie mai palpitant asa cand o sa primiti cadoul, sa incercati sa il ghiciti ...

Bine, acum sper sa nu aveti probleme acasa daca darul apare de la un mascul si il vede partenerul vostru ...sper

1. Daca e cineva car enu si-a primit destinatarul va rog sa imi scrieti PE PRIVAT.

2. Daca aveti indoieli, intrebari in legatura cu adresa, va rog sa imi scrieti tot mie PE PRIVAT

3. In momentul in care ati trimis cadoul va rog sa ma anuntati penru ca vreau sa tin o evidenta si sa ii imping de la spate pe cei mai "relaxati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

trimis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:
citat din mesajul lui emanouela

trimis



"trimis" = i-ai trimis lu' Buflea adresa ta pe privat, da? Ca daca imi zici ca deja ai trimis cadoul imi fac seppuku . Noi astialalti, muritorii, abia am aflat cu cine ne iepurim acum cateva ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

E f bine am primit adresa ma pun pe sapaturi.....dar eu incep cuscuzele deja.....daca nu o sa fiu chiar in aspiratiunile iepuricii mele...stiti acus sunt cu mobile,cumparaturi iar de electromenajere mari...ouff...conturile se subtiaza....
So scuze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Eu cred ca toti stim in ce ne-am bagat. Nu vrea nimeni vreun diamant, nu? sau cel putin nu de valoarea jocului.
La mine calculul e asa: vad cat costa transportul,vad cu ce mai raman, ma uit un pic la bucuriile omului si ii dau de banii aia o bucurie. N-are legatura cu mobila, nu cred ca vrea nimeni vreun fotoliu cadou. Sunt niste bani, nici multi, nici putini... Stim toti ce se poate lua de banii astia asa ca evident nimeni nu are asteptarile prea mari. Dar nici prea mici, si asta onest, ca stim toti asa cum ziceam cat valoareaza banii astia.
Cred ca e doar de gandit un pic la omul ala. Atat. nici macar nu trebuie sa iti placa (e clar un plus daca iti place, dar daca nu, asta e... e un joc aleatoriu).
E doar surpriza anticiparii...
Enjoy!

However... simt ca trebuia sa ramai la secret santa, bufleo, simt asa cum e lingurita aia in plus pe care nu o poti lasa, dar care te ca nauceste.
Oricum ar fi, eu te iubesc sincer si dezinteresat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Eleni nu ai inteles bine mesajul meu....ziceam ca eu ma mut si sunt EUin achizitionari de electromejajere,mobila d astea si nu prea am timp
Intre timp insa din respect ...mi am gasit timp m am uitat peste tot la cea a postat corespondenta mea....
Deci mai adaug ceva si luni sau marti...la posta cu el...cu pachetelul:-):-):-)

Mergi la inceput