Buburuze de mart-apr 2013 (19)!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Cosmi, si eu am problema cu articulatiile. Ma dor mainile groaznic noaptea si dimineata. Eu zic ca beau destule lichide, insa tot retin apa. Beau ceai de zmeur de cateva saptamani - am auzit diverse pareri, cum ca ar da contractii, dar eu n-am patit nimic pana acum. Insa tineti cont si de asta, si vedeti si voi daca se modifica ceva, nu mai beti.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Arianna, nu mai retin daca ai zis ca ai fi incercat si asta, sa pui pe zona gatului un saculet cu sare grunjoasa sau malai, incalzit cat sa poti tine pe piele. Iti mai calmeaza tusea.

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arianna05 spune:

Mara,m-a ascultat dr si nu am nimic la plamani,oricum am luat si antibiotic si tot degeaba.
Liza,nu am incercat cu sare dar promit ca incerc sa vad cum e :),ms.


32+cu Adelina Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Hmmm..la mine nu cred ca apa e problema,este zi cand beau si 4 litri de apaTrec si astea ce sa facem,buburuzul sa fie bine

Cosmi 33+ David Andrei
AMR max. 7sapt!!!
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mart_apr2013 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput