Ionela are nevoie rugaciuni ptr operatie!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Nu mi vine sa cred, mai sunt de strans 600 de lei !!!


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

mikaeela hai ca mai este un pic si fetita o sa fie bine va pupam si va tinem pumnii sa fie oksi ne rugam pentru voi , doamne ajuta sa se stranga suma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui paulinio

Am trimis si eu azi dimineata niste banuti in contul de lei.
Te rog sa imi confirmi cand ajung (PC)
Erau pregatiti pentru Alex... dar n-am mai apucat sa depun pentru el, e bine si asa :)

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 28+


noi iti multumim din suflet ca teai gandit la noi si te imbratisam cu drag , respect pentru gestul tau fata de ionele , respect pentru toate fetele care pe langa ca neau ajutat pe noi o ajuta si pe ea si vor ajuta mereu copii la nevoie , multa sanatae sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Citat:
citat din mesajul lui mikaeela
Am vorbit azi cu doctoritza si mi-a spus daca putem ajunge luni pentru implant ,dar nu cred ca vom reusi pana vineri sa strangem si restul de bani...timpul e prea scurt.

Mikaeela,totul o sa fie bine!!.
Cred ca ar trebui sa vorbesti cu doctorita si sa faci deja programarea pt.luni!.
Ai sa vezi, pana sambata, se va strange intreaga suma de care ai atata nevoie.


_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui catod

Citat:
citat din mesajul lui mikaeela
Am vorbit azi cu doctoritza si mi-a spus daca putem ajunge luni pentru implant ,dar nu cred ca vom reusi pana vineri sa strangem si restul de bani...timpul e prea scurt.

Mikaeela,totul o sa fie bine!!.
Cred ca ar trebui sa vorbesti cu doctorita si sa faci deja programarea pt.luni!.
Ai sa vezi, pana sambata, se va strange intreaga suma de care ai atata nevoie.


Am anuntat Cami!

Va multumeesc din tot sufletul ,tuturor care v-ati implicat in aceasta actiune.Datorita voua Ionela va putea vedea in continuare si asta nu ma face decat sa ma plec in fata voastra si sa va multumesc din toata inima!



_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

exista is un cont de paypal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:


paypal:


mihaela77oprea@yahoo.com





Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Mihaela,draga mea,adu-ti aminte,ce ti-am zis cand m-ai sunat si mi-ai spus...ca veti reusi!mai este atat de putin!Sigur veti pleca luni la operatie!Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Azi toata ziua am editat titlul, acum am mai facyut o editare, multumita Miannei , care a donat 100 de lei.

Vreau sa le multumesc tuturor fetelor care au sarit la postarile noastre de aici dar mai ales dp fb
Sunteti minunate !


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena Olivia

Urgent: Pentru ochisorii IONELEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Ce vesti bune
Sziv, multumim pt.update!!

_
Cami, mami de Mihnea




Mergi la inceput