Ionela are nevoie rugaciuni ptr operatie!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

Donez si eu un set pt masa piticilor,la alegerea donatorului,din stocul existent la depunerea banutilor pt Ionela

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=48767

Doamne ajuta sa se adune banutii cat mai repede .Unde va operati? Daca vrei,imi poti scrie si ne putem vedea la spital daca veniti in Bucuresti

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Desaga Mosului,plina de surprize,va asteapta cu mare drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

AlexSara,la spitalul de oftalmologie din Bucuresti o operez pe Ionela.

Mi-ar face mare placere sa ne vedem. Te anunt cand ne vom programa.

Iti multumesc f mult ptr donatie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Buna,
Am pus la bazar cateva lucruri pentru Ionela, in speranta unui mic ajutor.
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=alex_andra&searchtype=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Buna,
Am pus la bazar cateva lucruri pentru Ionela, in speranta unui mic ajutor.
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=alex_andra&searchtype=2


BAZAR UMANITAR

Alex_andra,iti multumesc f mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

Buna fetelor,vreau si eu sa-mi spun o parere dar va rog sa nu mi-o luati in nume de rau ..
sunt concursuri care ofera premii in bani,de exemplu acum am vazut un concurs cu actimel care e pe baza de like,vot ,cine aduna cele mai multe primeste 1000 de euro parca ,ma gandeam daca nu poate participa una dintre voi,sau chiar cine are nevoie de banuti,si noi sa votam ca suntem multe :)ca sa primeasca banii ..
e o optiune cred eu si nu dureaza mult sa dai un vot ,sper sa nu va suparati pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

nota moderator postarea de link-uri catre concursuri de pe alte site-uri sunt interzise de regulament. Trimite un PM Mihaelei cu link=ul, daca e interesata.



ok ,scuze :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

ok,scuze
am spus deja aici ..daca e interesata ne va spune si noua si o vom vota cu placere ,cred eu ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

draga mea avand in vedere ca noi am reusit sa adunam suma pentru plecare redirectionam spre tine toate produsele de la bazar si banutii care trebuie sa intre pentru ele, si cu ajutorul lui mihaela77 a fost ideea ei si cu acordul dragei de ancadragoman am redirectionat spre tine si pagina lui alex de pe fb , dumnezeu sai redea vederea micuteii si sa poata vedea caci aici este o mare familie cea dc care o ajuta si ca tu ca si noi nu esti singura in lupta ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Any,iti mulumesc f mult......iti multumesc din tot sufletul
Sa dea Dumnezeu sa va reuseasca operatia si sa nu mai aveti niciodata nevoie de alta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanap85

Buna fetelor,vreau si eu sa-mi spun o parere dar va rog sa nu mi-o luati in nume de rau ..
sunt concursuri care ofera premii in bani,de exemplu acum am vazut un concurs cu actimel care e pe baza de like,vot ,cine aduna cele mai multe primeste 1000 de euro parca ,ma gandeam daca nu poate participa una dintre voi,sau chiar cine are nevoie de banuti,si noi sa votam ca suntem multe :)ca sa primeasca banii ..
e o optiune cred eu si nu dureaza mult sa dai un vot ,sper sa nu va suparati pe mine

"Daca tac... nu inseamna ca ai DREPTATE..inseamna ca pur si simplu am inteles ca iti explic DEGEABA"


Oana, sunt interesata,dar te rog sa-mi dai pe PM linkul.

Multumesc!

Mergi la inceput