Delfinasi jucausi de iulie-august (98)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Bon soir!

Feteleeee, am intrat sa va pup cu mare mare drag si sper sa nu ne uitati, noi cu siguranta nu va uitam. Pe forum sunt la zi (nu-i greu), pe fb mai citesc pe sarite, dar vad si ma bucur cu voi, ma intristez cu voi, ma gandesc la voi.
Sper sa nu uitati de MI4, eu mi-am rezervat acel we pt delfinariu!

Vic e bine, o figura, evident, vorbeste in continuare destul de stalcit, desi daca repeta dupa mine repeta corect. Nervisori are in continuare, ma bucur in schimb ca m-am calmat eu si am ajuns la un echilibru (nu perfect, ca tot ridic tonul si mai am derapaje din decor, dar f rare). Mi-as dori sa fie mai intelegator, sa-l impresionez cu vorba buna, dar noi nu suntem inca acolo, asa ca ne mai chinuim, uneori cu tonalitati inalte, alteori jucarii stranse, alteori cateva min la el in camera, dar toate astea cand nu ne intelegem din prima.

Eu tot ingropata la munca, dar totusi sunt mult mai relaxata ca in cealalta parte, de fapt nici nu as putea compara..
Tot stau si ma gandesc ca in scurt timp vom relua proiectul bb si nu prea stiu cum ma voi descurca, dar asta nu inseamna ca voi mai amana sau voi renunta, dar de ce sa-mi fac si eu grji..
Aaa, mai am o grija, vreau o rochie de nasa, rosie, sexoasa, cu spatele gol, lunga, dar nu taraita, un slit (pare mai mult dezbracacioasa) si evident un cost rezonabil, deci, ma imbrac in pijamale, ca nu am gasit ceva sa imi permit si sa imi placa sau invers..

Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanti spune:

Paula ne vedem la vara la Praid , eu am fost anul trecut si pe cel mare se pare ca la ajutat si intentionez sa merg si anul asta prin august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Buna dragelor!
Dupa cum stiti eu am redus din net in ultima perioada pentru ca nu mai reuseam sa ma organizez cum trebuie. Nectarie creste....am luat si noi o tanti/bunicuta pentru el 4 ore si il scoate in parc si ii face toate mofturile. Mi-l cam alinta dar ma bucur ca il iubeste si asa stiu sigur ca e pe maini bune. In rest munca, rutina, griji dar slva Domnului suntem bine!
Azi de Buna Vestire am si un test cu doua liniute si se pare ca voi fi mamica pentru a treia oara in jur de 1 decembrie. Ne-am bucurat amandoi tare...desi a doua linuta e f f palida. Nadajduim insa sa fie bine! Am vrut sa impart si cu voi bucuria mea! Stiu...o sa ziceti ca o sa fie greu cu trei....clar...o sa fie...dar si bucuria o sa fie mai mare!

Larisa mamica de Nectarie (22 iulie 2010) si Alexia (13 iulie 2006)

https://picasaweb.google.com/roparo/Vara2011#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Sarcina usoara !!! Ma bucur pt tine!!

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 24+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

larisa, felicitari!!!!!! Ma bucur tare pentru voi, mai ales ca stiu ca va doreati inca un bebe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

FELICITARI LARISA! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Larisa ma bucur pentru voi, stiu ca va doreati inca un bebe, asa ca uite ce cadou frumos ati primit...va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

ce veste buna de Bunavestire!
sa-l ocroteasca Maica Domnului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

LArissa sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos. ma bucur tare pt voi si sa dea Dumnezeu sa fie totul bine

[b][red]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Larisa, wow ce frumoasa potriveala sa fie chiar de bunavestire. Sa fie totul bine iti doresc!

Alina, si voua va tin pumnii. Ma bucur ca esti multumita de noul loc de munca.

Mergi la inceput