Gradinita catolica "Sf. Anton" - sector 2

Gradinita catolica "Sf. Anton" - sector 2 | Autor: Savvy

Link direct la acest mesaj

Stie cineva ceva despre aceasta gradinita, aveti copiii la ea? Noi tocmai am auzit de ea, nu stim prea multe, nu stim, de exemplu, nici daca primesc copii ortodocsi. Deocamdata e devreme pentru noi, dar ne interesam din timp.
Multumiri in avans!

Mami de Robert (07.07.11)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

nu stiu de gradi "Sf.Anton", insa noi am fost doi ani la gradi catolica "Maria Ward" din sectorul 4 (dupa ce l-am mutat de la o gradi de stat)si am fost foarte multumita.
Trebuie sa te interesezi cu un an inainte chiar, gradinitele catolice sant foarte solicitate.
Noi nu santem catolici.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Multumesc mult, Ingridnen!

Mami de Robert (07.07.11)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Savyy, Sf. Anton nu este cumva cea de langa magazinul Cocor (in curtea bisericii catolice ) ? O prietena de-a mea a avut baiatul acolo, insa la aceasta gradi e doar program scurt (fara masa de pranz).

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Nu, Ingrid, e in sectorul 2, nu stiu exact adresa, dar e in sectorul 2. Oricum, in primul an (adica peste vreun ans au doi), noi vrem sa il dam la un program scurt, de acomodare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid2907 spune:

Sf Anton de pe strada Magnoliei primeste si copii care nu sunt catolici. Au doar program scurt...fara masa de pranz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Multumesc mult, ingrid2907! Daca mai stii ceva despre aceasta gradinita, te rog, spune-mi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingrid2907 spune:

:) pai taxa era cam 300 lei pe luna...bolile sunt ca peste tot...e ok. Trebuie sa-ti placa tie si copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Savvy spune:

Poti sa-mi spui ceva despre progam? Cand incep, daca mananca ceva pe-acolo sau vin cu micul dejun de-acasa, ce activitati au, ce fel de copii mai vin, se discuta ceva pe tema religiei sau nu?... Orice detalii si multumesc.
Acum cat timp era taxa de 300 de lei?

Mergi la inceput