Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

Dana cred ca m ai convins cu telefonul mobil. Adi cred ca a glumit cu tuica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Dana nici nu ma gandesc sa contest ce spui, doar ca eu cred ca e (aproape) la fel de daunator telefonul cu undele lui si daca nu e f aproape de ei. Eu le tin pe un pervaz si niciodata in camera in care dormim.
Wow, prin ce experienta ai trecut si tu!
Cu calgelul si xilina stiam si eu la fel, eu nu i-am dat cu nimic pt ca durerile se extind oricum mai departe de un moment cat ar calma astea si parca mai rau i-as face.
S-a trezit mandruta mea la 6.30, a trezit-o DS cu pupaturile lui , dar nimic nu se compara cu un ciufulici zambacios langa tine (si nu ma refer la DS )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haydee spune:

'neata!
Fetelor, multumesc mult pentru sustinere in ce piveste bb2!
Eu insa nu sunt foarte optimista, asa ca ne-am dat timp pana prin mai-iunie, iar daca nu iese, iau foarte serios in considerare un nou fiv. Mai vedem ce o fi...
Nici eu n-am folosit nimic pana acum pentru dinti; si n-am nici un gel in casa. Recunosc insa ca si aici am fost norocoasa pana acum, in afara de un pic de maraiala, ros ceva jucarii si ceva mai multa saliva, nu am avut probleme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kovacsc spune:

Va dati seama ca eu dorm cu telefonul mobil in pat si ea in aceeasi camera si de cele mai multe ori in pat cu mine?! ar trebui sa imi iau un ceas pe care sa il vad noaptea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haydee spune:

si eu dorm cu mobilul pe noptiera si il folosesc pentru trezire; dar cel putin, Elena doarme in camera ei.
eu ma gandesc sa iau un radio cu ceas si alarma, pentru ca nu suport ticaitul unui ceas clasic in camera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

ceasul cu proiectie pe tavan e sfant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haydee spune:

da, buna idee! sper sa gasesc unul cu proiectie maaaare, ca eu sunt cam chioara si chiar nu-mi place sa bajbai dupa ochelari pe noptiera; de aia nu ma ajuta nici ceasul de la receiver-ul TV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_cp spune:

cel mai bine ar fi sa renuntam la telefoane mobile si gata, dar, na.. traim in societatea in care traim..

si eu mi-am luat ceas d'ala gigant, sa vaza si miopul meu ochi.. si tare fain e asa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aredwynn spune:

Gagici, aveti idee daca pot vedea toate mesajele mele de la inceputuri? Ca nu gasesc niciunde si stiu ca la alte forumuri se poate. Si cum n-am tinut jurnal, mesajele astea s-ar putea transforma in asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Haydee spune:

ha, ha! telefonul ca telefonul, dar ghici cine isi citea mailurile chiar si la 11 noaptea, ba uneori mai si raspundea la ele?!

Mergi la inceput