Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la multi ani daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la multi ani ANASTASIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani Evy!
La multi ani Giulia!
La multi ani Elena!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la multi ani EVY multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la mult iani giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la multi ani cu sanatate si mult noroc ELENA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorinne spune:

Buna tuturor,

Am un baietel nascut la inceputul lui aprilie, anul trecut si mi-ar face mare placere sa interactionez, chiar si la nivel virtual, cu mamici de bebei din aceeasi generatie. As putea sa ma alatur grupului de pe Fb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Lorinne bine ai venit la noi! Da-ne datele vostre sa va trecem si pe voi in listuta si mai spune-ne cate ceva despre voi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorinne spune:

Multumesc pentru raspuns, Mona!

Bebelusul meu (sau ar trebui sa incep sa folosesc apelativul "baietel" ) s-a nascut anul trecut pe 3 aprilie. Numele lui este Alexandru si s-a nascut cu 3,100 kg si 49 de cm.

Avand in vedere ca tocmai ce a implinit un an, i-am facut ieri vaccinul Infanrix IPV-Hib (Priorixul - ROR-ul il vom amana pana spre un an si jumatate). Astazi (deci a doua zi dupa vaccin) a facut o usoara febra (38.4 rectal), care s-a rezolvat imediat dupa administrarea unui antitermic. Ceea ce ma pune insa pe ganduri e faptul ca starea generala in momentul de fata este oarecum proasta - e scancit, prost dispus etc. Pe prospectul vaccinului erau notate somnolenta, agitatia, plansul neobisnuit ca reactii foarte frecvente, nu sunt inca sigura ca e normal ca acestea sa se manifeste chiar si a doua zi...Ma poate sfatui cineva care a facut acest vaccin?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Lorinne activeaza-ti PM-ul si o sa-ti trimit eu un mesaj cu numele meu de FB sau poti sa-mi trimiti tu mie un PM cu numele tau de FB. Apoi eu te adaug in grup. Legat de vaccin poate mai intra fete pe aici si te lamuresc sau in grupul de fb iti vor raspunde ca acolo e activitatea mai mare decat aici.

Mergi la inceput