Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danaang spune:

LA MULTI ANI , EDU! LA MULTI ANI, DAVID!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

La multi ani cu sanatate, Edu!!!

La multi ani frumosi, David!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

Va multumim tuturor pt. urari si felicitari . Si piticii vostrii sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii. Noi nu de mult ne-am intors de la mica petrecere de 1 an, totul a fost ok, David a fost tare cuminte ( cred ca i-a priit sa fie in centrul atentiei) asa ca am petrecut cateva ore frumoase. Uff, nu-mi vine sa cred ca deja are puiutu meu un an . Toata noaptea nu am putut sa dorm, parca aveam contractii, poate ca am visat, dar chiar simteam ca traiesc din nou momentul fericit de acum 1 an ( sotul a zis ca o iau razna ). Sunt asa de fericita pt. puiutul meu.
Dia- nu cred ca are rost sa te chinui. Poate cel mai bine e sa te duci la un control, sa-i spui dr. ca te doare si ca nu ti-e bine. Poate ca e pus gresit, nu stiu. Poate ca il respinge organismul tau. In orice caz, nu e o idee buna sa stai asa.
Edu- muuuuulta sanatate, o viata plina de ''zile insorite'' si un mare LA MULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Mamici de strengarei, intru putin sa va deranjez. Sunt mamica de delfinas de 2 ani si 9 luni ce va merge la gradi din 1 mai, asa ca cedez bona. Dau detalii pe pm, am scris si la subiectul "crese/bone", o recomand cu caldura, in special pt copii mici , e f rabdatoare si afectuoasa, noi o avem de cand avea Larisa aproape 7 luni.

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

La Multi Ani Edu! La Multi Ani David!

...merci de sustinere;
am sunat azi sa-mi fac o programare - in 22 aprilie (adica prima data disponibila); sper sa rezist pana atunci (daca nu exista intotdeauna si varianta de urgente...);

Pe la noi e tot iarna si frig (plus un vant rece si suparat) - asa ca am si racit bine (nu stiam ce-mi lipseste).

La Multi Ani Maria! La Multi Ani Victor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marci_mami spune:

La multi ani EDU !
La multi ani DAVID!
La multi ani VICTOR !
La multi ani MARIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

scuze ADI dar ieri seara m-am prins cu altele asa ca va spun acum LA MULTI ANI si multa sana tate sa aveti parte numai de bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

la muti ani MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

LA MULTI ANI victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chitosenia spune:

Buna fetele mele,

Vreau sa va multumesc tuturor pentru urarile de bine primite de Edu si indirect de mine :D si vreau sa lansez si eu o serie mare de felicitari unele tardive si altele pentru strengarii sarbatoriti acum. De la mine multa sanatate si fericire si de la Edu "VAVAVA" ne-am gandit si ne gandim la voi.

Multumesc Dana ca m-ai tras de maneca dar recunosc ca am 1/2 de motiv de absenta in sensul ca ne-am mutat si pana am rezolvat cu netul mai greu .
De azi am reinceput munca ..simtindu-ma foarte vinovata ca mi-am abandonat copilul cu mama dar asta e nu se mai putea altfel...situatia a impuso caci nu iesea calculul matematic . Asa ca vreau ganduri de sustinere ca sa nu ma mai simt asa mama rea...caci daca ma mai intreaba cineva daca m-am intors mai devreme la munca si cu cine am lasat copilul il plesnesc ... statul acasa cu Edu m-a salbaticit.

Despre Edu ce sa va povestesc ...un 1An ...12 kg si 82 cm si 11 dinti inca nu mergem in picioare doar de-a busilea si se ridica pe mobile .De zis nu zice mult "mama-tata-vava" si nu prea il intereseaza multe desi eu tot ii repet si desi toata ziua macan pe langa el nimic nu pare sa se lege dar nu va stresez din primul mesaj cu piticii mei de pe creieri.

Despre mine ce sa va povestesc ...am reinceput munca, m-am mutat si din ciclul inceputuri glorioase sfarsituri dezastroase ... in curand voi fi mamica singura ...caci dupa lungi discutii si analize am ajuns la concluzia ca viitorul suna mai luminos separati decat impreuna . Nu e o mare tragedie stati linistite ...eu am norocul ca am o casa doar a mea si o familie care ma sustine fizic si economic asa ca un divort in cazul meu nu e sfarsitul lumii ci din contra e motiv aducator de liniste si stabilitate.

Si de acum ca sunt la munca obisnuitiva cu mine mai activa pe forum.

PS: cum ma alatur grupului de fb?

Mergi la inceput