Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Bun venit ita2v si Mihaela Ioana!
Cred ca avea dreptate Tala cand zicea ca asta e ultimul capitol de bebeluseala la ritmul in care se scrie.... Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani Matilda si Gaza!!
bine ai venit ita2v! daca vrei poti sa ne dai mai multe date sa va trecem in listuta si asteptam sa ne povestesti mai multe despre voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

TALA oare cu ce sa incep? E cumintica de cateodata ma mir si eu ce noroc am .Asta dimineata la 6.30 s-a trezit(asa se trezeste ea ca merge cel mare la scoala)s-a jucat in patut vreo ora pana am facut eu ceva curatenie si am pregatit mic dejunul si acum deja doarme .E adevarat ca atunci cand vrea ceva stie sa isi impuna punctul de vedere adica tipa pana obtine dar nu ma plang pt ca stiu ca alti is mai rauti.Cineva imi spunea ca acei copii care de mici is cuminti sunt rai cand sunt mari. Eu sper sa nu .Dar noi mai vorbin .Va multumesc la toate pt primirea calduroasa .V-ar multumi si mihaela dar e prea ocupata cu somnul de frumusete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

Azi facem 11 luni de cand o avem cu noi pe mihaela .Doamne ce repede trece timpul si imi e asa de ciuda pt ca creste mult prea repede.Nu stiu daca si voi ati patit sa trebuiasca sa va ganditi cum arata de mica .Daca ma gandesc la ea imi apare imaginea ei asa mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

La multi ani Mihaela!!!!
sa ai o viata fericita, cu bucurii si sanatate alaturi de familie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

La multe lunite Mihaela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

La Multi Ani Mihaela!!! si bine ati venit printre noi1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

Va multumim pt urari fetelor si am vazut ca azi e ziua lui CEZAR STEFAN asa ca ii uram si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

ita2v la multi ani pt ieri Mihaelei! sunteti si voi in listuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ita2v spune:

Strengarita mea azi a inceput sa faca primi pasi singura.A mai avut ea tentative dar azi am mers de la patut pana la mami la usa.Sunt asa de mandra ea ea asa ca am vrut sa impartasesc cu voi aceast pas mare

Mergi la inceput