Cum gasim o bona de incredere

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ch_dana spune:

A, bine...nu mai spun ca am specificat clar in anunt ca e vorba de zona Fundeni sector 2 si m-au sunat din Giulesti , le-am intrebat cum cred ele ca vor ajunge daca dau ninsorile si mi s-a zis senin "lasati doamna, ca am fost vanzatoare in Dragonul Rosu si m-am descurcat"...wtf ?!

Cred ca ar fi bine sa specifici in anunt zona exacta ("centrala" e cam vag) si sa spui direct ca preferi persoane din apropiere (bine, daca stai langa o statie de metrou, e mai comod).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica1974 spune:

Am gasit si eu https://sites.google.com/site/agentiebone/si recomand. Succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moriko27 spune:

Sunt Mariana din Buc. imi ofer serviciile ca bona ,am recomandari 0721934879

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Mie mi-a recomandat-o o bunica care o vedea tot timpul in parc si vb cu ea. A fost prima bona vazuta, placuta, luata. O avem de 2 ani jumate si nu am avut nici o problema. Acum fetita mea va merge la program lung la gradi particulara si nu putem sa tinem si bona. Daca are cineva nevoie, va pot da mai multe informatii.

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cezarra spune:

In ce zona? Si eu caut pentru Dristor-Baba Novac.
Planul meu era sa merg la agentie, sa am interviuri cu bone si la final sa aiba intalnirea cu fata mea, de 1 an 5 luni. Pana la urma ea e factorul decident, daca o place, ramane. Daca nu, nu.

Multumesc,
Cezara

Citat:
citat din mesajul lui ochidut

Mie mi-a recomandat-o o bunica care o vedea tot timpul in parc si vb cu ea. A fost prima bona vazuta, placuta, luata. O avem de 2 ani jumate si nu am avut nici o problema. Acum fetita mea va merge la program lung la gradi particulara si nu putem sa tinem si bona. Daca are cineva nevoie, va pot da mai multe informatii.

Mami fericita de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput