CUMNATA- O BELEA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianama spune:

Chiar nu prea vad probleme....e mandru de sora lui!
De ce sa-l pierzi?....bine nici nu prea am intzeles nimic din ce ai scris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

aoleu de 3-4 ori pe an??? chiar nu stiu cum rezisti...esti sigura ca la sora-sa se duce, sau poate si-a gasit vreo diva pe acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

si cam cat sta la ea ?

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Sa incep cu ce-i mai simplu:
- Sms-ul a fost o gafa - recunoaste si asumati-o.
- Apelurile in roaming sunt cu pret mai mic daca suni tu din tara si el raspunde - asa ca suna-l tu.
- Daca va iubiti atat de mult - va casatoriti si atunci poate te ia cu el

Daca cumnatei nu-i place de tine, incearca si tu sa nu-i dai motive sa-i dovedeasca iubitului tau ca are dreptate. Pentru el sora lui chiar e pe un pidestal, ii e recunoscator (inteleg ca si are pt ce) - ceea ce e foarte frumos, iar toata animozitatea intre voi doua nu ii face bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anuscha2009 spune:

Niciodata nu te ia si pe tine cand pleaca in Fr? De ce? Poate asta te deranjeaza, mie mi se pare ca esti un pic geloasa pe cumnata , parca ii da atentie mai mult surioarei decat tie si parca asta te deranjeaza. Asda-i sau ma insel eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CAMELIA28 spune:

Eu nu inteleg de ce nu pleci cu el! Sotul meu, de cand ne stim, adica 13 ani luna asta, nu pleaca nicaieri singur, f. rar la o bere cu baietii,atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

am un mega deja vu, am mai vazut o data povestea asta cu cumnata diva cantareata de opera in franta.
Voi nu? Pot sa jur ca a fost un topic lung lalait pe multe pagini, dar nu mai tin minte cine cu ce si despre cine.


Da, si eu l-am mai citit.
Ca am ajuns pe la jumatate si apoi am ridicat repede pagina sa verfic data postarii

Edit: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157945

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Stiam eu.
nu de alta da nu stiu cate cumnate enervante care canta opera in franta pot fi.

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

macar e constanta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui ina.click

am un mega deja vu, am mai vazut o data povestea asta cu cumnata diva cantareata de opera in franta.
Voi nu? Pot sa jur ca a fost un topic lung lalait pe multe pagini, dar nu mai tin minte cine cu ce si despre cine.


Da, si eu l-am mai citit.
Ca am ajuns pe la jumatate si apoi am ridicat repede pagina sa verfic data postarii

Edit: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=157945


Aoleuuu deci problema e veche,cred ca a uitat ca a mai postat.

ina...ai vut dreptate deci,mie mi-a scapt cumnata diva de opereta!(sper sa am timp sa citesc sa vad care era problema in subiectul precedent)

Dana

Mergi la inceput