Staruri pentru dl Banica :))

Staruri pentru dl Banica :)) | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

o barfa mica la cafea, doamnelor

Zapuind aseara pe teveuri, am auzit ca dl Banica este un devorator de femei celebre (si frumoase) ale momentului. Ca de asta a fost jumatatea Nadiei, a Mihaelei, a Cristinei Topescu, a Andreei.
Cauta de asemeni femei puternice :)
Deci, ca sa il ajutatam, ce femei puternice, brunete si celebre sunt la ora actuala pe piata?
M-am gandit prima data la dra Zavoranu si dna Bahmuteanu. Va dati seama ce combinatii puternice s-ar realiza?

va rog sa contribuiti la acest topic cu maxima seriozitate :)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

A fost impreuna cu Nadia?(casatorit sau intr-o relatzie???)
Habar n-am avut(eu in calitate de fana a lui)

De Cristina Topescu pacra-mi amintesc ceva,dar de Nadia nu stiam!

La pariuri nu ma bag ca nu cunosc viatza mondena ,cu atit mai putzin"femeile puternice"ale momentului!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da, asta m-a mirat si pe mine sa aflu - ca a fost cuplat cu Nadia... mai sa fie, el era cam pustan dar ea era celebra...si a avut o ambitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

pe vremea Liceenilor, a umblat cu Geta, aka Cesonia Postelinicu. Au fost parati de Loredana Groza si nu mai stiu ce nene, de la filmari, ultimul marturisea ca, amorul celor doi le-au dat batai de cap echipei de filmare.

As zice eu cu cine se potriveste, dar este casatorita si cu 4 guri de hranit acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

lucia ... wow, chiar, ce cuplu dinamitant ar fi ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

da, asta m-a mirat si pe mine sa aflu - ca a fost cuplat cu Nadia... mai sa fie, el era cam pustan dar ea era celebra...si a avut o ambitie.




Nu e totusi nu stiu ce diferenta de virsta...Nadia 51 de ani si d-l Banica 45 deci 6 ani intre ei...si Cristina Topescu era mai mare si mai celebra la momentul acela decit el...

Nici eu nu stiam de Nadia dar stiam de Cesonia Postelnicu pt ca a spus de mai multe ori Oana Sarbu de aceasta relatie a lor in interviuri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

deci ... celebritatea e un must!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am pus o poza cu cesonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Desi nu aveam nevoie de confirmare, ma bucur sa constat ca aceeasi curiozitate omeneasca despre viitorul amoros al lui Mr. Banica pe care mi-am exprimat-o si eu nu demult aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176529&whichpage=5 de data asta nu a mai scandalizat si a devenit chiar titlul unui subiect. Iata ca se poate discuta si normal despre asa ceva. Revenind, singura ne-celebra de pana acum se pare ca a fost mama baietelului lui, Camelia, poate exceptia de la regula. Pe Zavo,in special, si chiar pe Bahmu ar trebui sa le taiem de pe lista, totusi ii vrem omului binele, se stie ca s-a ferit mereu de circ si mahalagism la tv.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

Desprecopii

off topic: http://www.libertatea.ro/detalii/articol/stefan-banica-dan-negru-altoit-mihaela-radulescu-430602.html

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine



A fost aseara la Capatos.
Oare Andreea a aflat vreodata, atunci sau mai tarziu ?

Mergi la inceput