gradinita sect 5

gradinita sect 5 | Autor: nikol24

Link direct la acest mesaj

Postez din nou poate de data asta am noroc:)
Are cineva cunostinte la vreo gradinita in sectorul 5?Stiu ca pare ciudata postare mea insa am sunat la gardinitele din sect 5 care apar pe net si la unele nu mi au ars si la altele mi au spus ca in mijlocul anului nu se primesc copii de la o gardinita la alta.PAi bine bine inteleg dar daca eu am fost nevoita sa ma mut ce sa fac sa tin copilu acasa pana in vara?Mi ar parea tare rau pentru ca fi-mea a schimbat o mult gradinita in bine,vb mai frumos,mananca e f ok si acum sa o tin din nou acasa....
Deci daca cineva are cunostinte sau poate sa ma ajute ,nu conteaza daca este program prelungit sau scurt numai sa gasim un loc la gardinita de stat ( nu imi permit o gradinita particulara ) din sect 5 .Va multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nikol fiica mea este la gradinita "Electromagnetica"sunt niste minus-uri spatii mici in clasa,lipsa dulapurilor sunt dulapuri putine pentru tunutul schimburilor de afara.nu ai specificat ce grupa este fetita ta.Daca vrei vb mai multe pe pm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Alina, fetita mea are 5 ani a fost la grupa mare.La gradinita unde era ins ect 3 unde am stat nu era stralucit si nici nu am avut pretentia,nici acolo nu erau dulapuri apropo,dar asta nu ma deranjeaza f tare.Ma intereseaza sa fie educatoarele placute si sa se simta ea bina laturi de colegi,sa socializeze adica.
Daca nu este prea mare deranjul as dori sa intrebi poate avem noroc si ne primeste si pe noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

nikol, eu ii am pe ai mei la o gradi privata. A trebuit insa, ca acum o luna sa ma interesez pt cineva de existenta sau nu a unui loc vacant la o gradi de stat. Este vorba de gradinita cu program scurt, de pe 13 Septembrie, intre Prosper si Trafic greu, e o casuta verde. Pt baietelul in cauza, grupa mica, era liber si se putea duce din ianuarie, Pt grupa mare nu stiu care e situatia, dar daca e in zona ta, poti intreba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vali_delide spune:

Nikol, mai exact pe unde in sect. 5? Fetita mea e la o gradi care e in sect. 5, e undeva langa Sos.Giurgiului, Piata Progresu...daca te ajuta, spune-mi si pot sa intreb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Noi stam la capatul tramvaiului 8 si 23 Livezior se numeste.Nu consc f bine zona dar am multe mijloace de transport.Orice ajutor e bine venit daca am trasport direct e ok ma orinetz eu,ma interseaza mult daca ar fii program prelungit ...
Eu am gasit ceva la gradinita nr 55 dar nu are locrui decat de la ora 13 la ora 17 un program mai ciudat...dar asta e daca nu gasec in alta parte o duc acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikol24 spune:

Am sunat azi si am avut noroc sa gasesc un loc cu program prelungit.ESte vorba despre gradinita 245 stie cineva ceva despre aceasta gradinita?

Mergi la inceput