Cand 2 oameni inteligenti se despart ...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Hai ca pun si aici linkul cu Andreea cantand la pian, complet off topic, recunosc, ca nu despre asta se discuta, dar este un moment frumos care mie mi-a facut placere:
http://video.acasa.ro/altele/andreea-marin-banica-canta-la-pian--55ccea877c161e2e9ba2.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Bai, dar el ce inaltime are, ca intotdeauna mi s-a parut pipernicit. Asta ca sa vad daca ma bag cu voi la "ar merge o data".


Vicky, Printzesone and BB (24+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcoca

Bai, dar el ce inaltime are, ca intotdeauna mi s-a parut pipernicit. Asta ca sa vad daca ma bag cu voi la "ar merge o data".


Vicky, Printzesone and BB (24+)





Mey,eu nu-s asa inalta la Andreia Marin.am doar 1,73 dar de bagat ma bag!Sa fie clar !

PS.In amintirile mele nu e asa pipernicit!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Mai, nu stiu de ce pare asa e capul meu, si pentru mine, marimea conteaza .


Vicky, Printzesone and BB (24+)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

mcoca, sa ne intelegem deci, esti dupa mine

Adika facem si noi o treaba serioasa sau ce facem aici?!
Cine se mai se inscrie la Fane, hai ca lista e deschisa, primele5 locuri sunt moka!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

si de mine ati scapat
niciodata nu m-au atras barbatii celebri

eu-s ca vulpea... stiti voi

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Calatoria lui Mos Craciun
...................................................
[b]Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Mie-mi place de el cum arata ca barbat,nu ca e celebru.

Imi place si cum cinta intradevar,cum se misca,dar mai sunt o droaie de artisti care fac asta insa nu intra in sfera interesului meu!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cu ce gen de femeie credeti ca se va cupla? Celebra, ne-celebra? Dar oare chiar e exclusa o impacare? Om trai si-om vedea toate astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Cu ce gen de femeie credeti ca se va cupla? Celebra, ne-celebra? Dar oare chiar e exclusa o impacare? Om trai si-om vedea toate astea.


personal mi se pare aiurea rau sa pui asemenea intrebari...nu numai ca nu suntem la bursa pariurilor in primul rind,insa orice cuplu proaspat separat trebuie sa-si rumege esecul intii.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_C

Cu ce gen de femeie credeti ca se va cupla? Celebra, ne-celebra? Dar oare chiar e exclusa o impacare? Om trai si-om vedea toate astea.


personal mi se pare aiurea rau sa pui asemenea intrebari...nu numai ca nu suntem la bursa pariurilor in primul rind,insa orice cuplu proaspat separat trebuie sa-si rumege esecul intii.

Dana



Intrebam in perspectiva si oricum este clar ca viata lui nu se va opri aici si ca nu va ramane singur. Si sunt curioasa cine va fi "next", uite-asa, un cuplu nou in showbiz este mereu o surpriza. Mie mi s-a parut mai aiurea si mai urat cum unele dintre voi, chiar si in gluma, v-ati aratat dispuse sa sariti imediat pe el, sa-l luati un pic pe langa casa chiar acum, cu "esecul inca nerumegat".

ps. Regret ca am intrat la un moment dat in "joc", din simpatie pentru voi, nu de altceva dar apoi am sters mesajul in care spuneam ca nu-i genul meu.

Mergi la inceput