Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corina_matica spune:

Fetita mea a luat imunostimulent in luna octombrie si in martie o sa ii dau iar o luna. A fost eficient pentru ca fetita mea nu a racit toata iarna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana_roxy9 spune:

Ingerasul - Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimosi spune:

Buna ziua,

As alege pentru fetita mea siropul Ingeras - Imunostimulent pentru ca din toamna am inceput gradinita si de atunci suntem mai mereu racite. Stiu ca este normal ca odata cu intrarea in colectivitate sa avem astfel de probleme, dar as face orice sa trecem cat mai usor peste aceasta perioada de intarire a sistemului imunitar. Agreez varianta siropului Ingeras - Imunostimulent pentru ca este 100% natural. Acum sunt pe piata foarte multe variante si fiecare recomanda altceva de nu mai stii ce sa alegi astfel incat sa ii fie cat mai bine ingerasului tau. Cu atat mai mult cu cat peste o luna la noi in casa va mai aparea un ingeras si imi este tare teama ca cea mica va aduce acasa toti virusii de la gradinita si ii va da si noului venit.

Va multumim ca v-ati gandit la noi si ati creat acest concurs.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash81 spune:

eu as alege pentru baietelul meu cel mic ingerasul-Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3........pentru ca avem carente de calciu si magneziu si lunar luam fel si fel de medicamente pentru a fixa calciul in oase si a le consolida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Stiti cumva daca s-au ratacit pe drum premiile cu produsele ? ... eu sper sa le primim pana la primavara. Multumesc !


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

manuelacrina - incerc sa aflu ce e cu premiile
va rog si ceilalti castigatori sa-mi confrmati daca ati primit sau nu premiile

www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Nici la mine nu au ajuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

nici la mine nu a ajuns inca:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maiucaa2 spune:

Un ingeras vitaminizat? :)

Mergi la inceput